مزایای کرکره های برقی - بخش دوم

مزایای کرکره های برقی – بخش دوم

آشنایی با مزایای استفاده از کرکره های برقی – بخش دوم

در این مقاله از گلس مدا ما سعی بر این داریم تا شما را با بخش دوم آشنایی با مزایای استفاده از کرکره های برقی آشنا کنیم.

 

قبل از خواندن بخش دوم ، بخش اول آنرا بخوانید.

 

مزایای کرکره های برقی – بخش دوم

  1. دوام بالا

طول عمر کرکره های برقی خیلی زیاد است، زیرا اصطکاک در میان قطعات ایجاد کننده سیستم کرکره های برقی خیلی پایین می باشد.

همچنین پانل هایی که در کرکره های اتوماتیک مورد استفاده قرار می گیرند، به علت رنگ الکترو استاتیک که بر روی آنها زده شده است در آن استفاده می شود از جنس ضدخش است که این ویژگی یکی از بهترین ویژگی های آن محسوب می شود.

  1. عمل کردن بدون استفاده از برق

با این که این نوع از کرکره ها به وسیله برق کار می کنند، باید دانست که در داخل آن باتری نیز وجود دارد و به همین علت موقعی که برق در سیستم آنها موجود نباشد، باز و بسته کردن کرکره های برقی خیلی ساده صورت می گیرد و به آسانی امکان پذیر می شود، زیرا خلاص کردن کرکره های برقی خیلی آسان است و با آن مشکلی پیش نمی آید.

  1. گذاشتن پنجره در داخل آن

شما اگر که بخواهید می توانید در روی کرکره هایی که برای شما ساخته شده اند پنجره ای را خریداری کنید و آن را برای شما قرار بدهند، بعضی از افراد مایل هستند که در کرکره های برقی خود پنجره و یا درب جداگانه ای طراحی بکنند، البته باید دانست که این ویژگی بیشتر برای کرکره هایی خوب می باشد که ابعاد زیادی دارند.

  1. رفت و آمد نامحدود

رفت و آمد از کرکره های برقی نامحدود است و می توان هر اندازه ای را که مشتری تمایل دارد اندازه آن را سفارش داد تا هر نوع خودرو از زیر آن عبور کند.

  1. امنیت زیاد

یکی از مهمترین ویژگی هایی که در کرکره های برقی موجود می باشد و خیلی از افراد از این ویژگی مطلع نیستند، این می باشد که امنیت در این کرکره های اتوماتیک خیلی زیاد است.

در حقیقت هیچ گونه درز و شیاری در کرکره های برقی قرار ندارد با این کار سارقین نمی توانند از راه آن درز و یا شیار به درون فضا راه پیدا کند.

  1. سرعت بالای باز و بسته کردن

سرعتی که در باز و بسته شدن این درب های وجود دارد نسبت به خیلی از درب های دیگر زیادتر است، کار کردن با آنها به همین علت خیلی ساده تر شده است.

خودتان می توانید سرعت باز و بسته شدن این سازه ها را کنترل کنید.

بدون تردید مزایایی که در کرکره های برقی وجود دارد خیلی زیاد است و در حقیقت به همین علت می باشد که به کار بردن از آن در حال حاضر خیلی بیشتر شده است و افراد از آنها به کار می برند.

خودتان می توانید هر یک از انواع این کرکره های برقی را که تمایل دارید را در فضای مورد نظر خود نصب کنید.

 

قطعات کابین دوش

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *