مزایای کرکره های برقی - بخش اول

مزایای کرکره های برقی – بخش اول

آشنایی با مزایای استفاده از کرکره های برقی – بخش اول

در این مقاله از گلس مدا ما سعی بر این داریم تا شما را با بخش اول آشنایی با مزایای استفاده از کرکره های برقی آشنا کنیم.

کرکره های برقی یکی از بهترین انتخاب های خیلی ایده آل و مناسب محسوب می شوند، که علاوه بر استفاده خیلی ساده‌ای دارند، کیفیت خیلی مطلوب و همچنین ظاهری زیبا و شبیه با نمای ساختمان دلخواه شما نیز دارند.

کرکره های برقی دارای بالاترین استانداردهای آمریکا و اروپا هستند و امروزه از جمله خاص ترین و زیباترین کرکره های محسوب می شوند که در سرتاسر بازار جهان موجود هستند.

با در نظر گرفتن توصیه ای که خیلی از معماران دنیا دارند باید دانست که انتخاب کردن کرکره های برقی برای خریدارانی که می خواهند ساختمان ها زیبای و ایمنی داشته باشند خیلی خوب می باشند.

به کار بردن از کرکره های برقی در ساختمان های هوشمند و امروزی که در حال حاضر تولید می شوند خیلی افزایش یافته است.

 

درب های شیشه ای اتوماتیک

 

مزایای کرکره های برقی – بخش اول

این کرکره های اتوماتیک به علت دارا بودن استانداردهایی که در کشور اروپا و آمریکا تعیین شده است، مزایایی خاص و مکانیزم عالی دارند.

در کشور عزیزمان ایران به کار بردن از کرکره های برقی مورد توجه افراد خیلی زیادی واقع شده است و خیلی از افراد که کرکره های قدیمی داشتند آنها را کنار گذاشته اند و از کرکره های برقی به کار می برند.

بعضی از مکان هایی که از نظر ارتفاع از محدودیت هایی برخوردار هستند، کرکره های برقی برای آنها بهترین انتخاب محسوب می شوند، زیرا مکانی مورد نیاز برای نصب این کرکره ها بین ۲۰ الی ۲۵ سانت است.

 

مزایای استفاده از کرکره های برقی

همان کونه که برایتان توضیع دادیم کرکره های برقی در حال حاضر مورد استفاده بیشتر ساختمان ها قرار گرفته اند و به علت به کار بردن ساده از آن طرفداران خیلی زیادی را جذب خود کرده است.

بعضی از مهم ترین ویژگی هایی که می توان برای کرکره های اتوماتیک و یا برقی نام برد عبارت اند از:
  1. فضای محدود برای نصب

مکانی که برای نصب این کرکره ها لازم است خیلی محدود می باشد.

فضایی که برای نصب آنها احتیاج دارید فقط ۲۰ تا ۲۵ سانت هستند که این اندازه برای ارتفاع کافی مناسب می باشند.

  1. زیبایی

یکی از مهمترین و اساسی ترین مزایایی که این کرکره ها دارند زیبایی می باشد.

به کار بردن از کرکره های برقی، ساختمان های شما را خیلی زیباتر می کنند و با نمای زیبای ساختمان هماهنگی بسیار زیادی دارد.

  1. گوناگونی در رنگ بندی

گوناگونی در رنگ و طرح های که در کرکره های برقی وجود دارد سبب شده تا شما هر رنگ و طرحی را که تمایل دارید در بین انواع آن انتخاب بکنید، باید توجه کنید که رنگ و طرح انتخابی شما با نمای ساختمان تان هماهنگی های لازم را داشته باشد.

همچنین هر یک از انواع این کرکره ها با همدیگر گوناگون است که بسته به نوع ساختمان شما هر یک از انواع را که تمایل دارید می توانید انتخاب بکنید و در ورودی ساختمان خود از آنها به کار ببرید.

  1. صدای کم

صدای باز و بسته شدن کرکره های برقی خیلی کم است، زیرا درون سیستم موتور آنها عایق صدا قرار دارد که صدای باز و بسته شدن آن را خیلی کم می کند.

 

بعد از مطالعه ی این بخش ، بخش دوم این مقاله را بخوانید.

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *