مزایای به کار بردن از شیشه های لاکوبل

مزایای به کار بردن از شیشه های لاکوبل

شیشه های لاکوبل نوعی از شیشه رنگی هستند که در دیزاین و دکوراسیون داخلی به کار برده می شود.

شیشه رنگی لاکوبل به علت گوناگونی بالا در رنگ و طرح یکی از اولین گزینه ها در پیاده سازی و به خصوص بازسازی محیط های داخلی محسوب می شوند.

طرح های بسیار زیادی از کاربرد شیشه های لاکوبل در دکوراسیون در محیط های گوناگون می توان نام برد که ابتدایی ترین آنها در دیواره های حمام یا آشپزخانه است.

هم چنین شیشه های لاکوبل را می توان در قالب پارتیشن یا دیوارهای اتاق خواب هم استفاده کرد.

کاربردهای این نوع از شیشه ها به این موارد محدود نمی شوند و به عنوان میز و تابلوهای دیواری طرح دار هم ساخته می شوند.

 

مزایای به کار بردن از شیشه های لاکوبل

از جمله مزایای این نوع شیشه می توان به امروزی بودن در عین حال شیک بودن این نوع شیشه ها اشاره کرد به نوعی که در هر محیطی از جمله محیط های سازمانی و اداری و محیط های خانگی و دستشویی ها و فروشگاه ها و هتل ها انواع شیشه رنگی و لاکوبل وجود دارد.

از دیگر مزایای شیشه لاکوبل، افزایش روشنایی محیط پیرامون است چون اولاً این شیشه ها از متریال شفاف و نیمه شفاف هستند، دوماً تا حدودی بازتاب نور دارند که سبب می شوند و فا را بزرگتر جلوه می دهند.

علاوه بر آن شیشه لاکوبل دارای مقاومت بالا در مقابل آب و هوای مرطوب مناطق بغل دریا است و یک گزینه منجصر به فرد برای ویلاها و باغ های ساحلی محسوب می شوند.

به خصوص که تحمل دمایی شیشه لاکوبل در برابر حرارت بالاست و تابش مستقیم نورخورشید به این سطوح ، معضل نمی شود.

در محیط هایی که احتیاج به به کار بردن از مواد شوینده قوی است مثل کلینیک های پزشکی و آزمایشگاهی هم، به کار بردن از این شیشه ها منعی ایجاد نمی کند و حتی شیشه لاکوبل رنگی در کلینیک هایی که اشعه UV وجود دارد ، نقش عایق را دارد و سبب بالا بردن امنیت و محیط می شود.

این نوع از شیشه ها به علت ضد ضربه بودن در محیط های اداری برای بالا بردن امنیت در برابر سرقت، خیلی خوب هستند و ضمن بالا بردن امنیت، خاصیت نور بیشتر را هم به ارمغان می آورند.

ضمنا شیشه های لاکوبل ضدخش هستند و به علت سهولت در شست و شو در سرویس های بهداشتی توانسته اند انتظارات مورد احتیاج را برآورده کنند.

بنا بر مزایای بسیار زیاد شیشه های لاکوبل، شیشه های لاکوبل رنگی توانسته اند که محبوبیت بالایی در انتخاب برای طراحی دکوراسیون داخلی از آن خود نموده و در طراحی و پیاده سازی و بازسازی بسیاری از محیط ها حرف اول را بزند.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *