مزایای استفاده کردن از پارتیشن های یو پی وی سی

مزایای استفاده کردن از پارتیشن های یو پی وی سی

در این مقاله از گلس مدا ما سعی بر این داریم تا شما را با مزایای استفاده کردن از پارتیشن های یو پی وی سی آشنا کنیم.

پنجره های دوجداره یو پی وی سی محاسن خیلی زیادی دارد که یکی از مهم ترین محاسن آن این است که از آنها به عنوان دیوایدرها و پارتیشن به کار برده می شوند و این مورد جزء قابلیت خیلی زیاد شیشه های این محصول هم می باشد.

در داخل این شیشه ها و همچنین شیشه های پنجره های دوجداره از گاز آرگون ایجاد شده است که سبب شده است تا به عنوان عایق خیلی مناسبی برای گرما و سرما و … هستند.

در حقیقت می توان از اسکلت ها و شبکه های دکورتیو برای این شیشه ها به عنوان جورجین بار استفاده کرد که این ها دارای نمای یونیک از مواد و شیشه های دکورتیو می باشد، می توان از آنها استفاده کرد.

موادی که برای این نوع از شیشه ها مورد استفاده قرار می گیرد خیلی متنوع و هم خیلی پرکاربرد می باشد که هم برای پارتیشن ها و هم برای پنجره ها به کار برده می شوند.

 

مزایای استفاده کردن از پارتیشن های یو پی وی سی

بازشوها و درهای پنجره یو پی وی سی پارتیشنی

برخی از مدل های بازشوی درها و پنجره های پارتیشنی یو پی وی سی به صورت کشویی هم می باشد تا به این وسیله فضای کمتری اشغال شود.

این درهای کشویی در دو مدل متفاوت به نام های کشویی ساده و فولکسی واگنی تولید می شوند.

پارتیشن های مدل بازشو به صورت کشویی ساده است و همچنین مکانیزمشان مانند درهای کشویی استاندارد کلاسیک هست و اگر که مدل آن بازشو فولکس واگنی باشد، در آن باید از روی ریل جدا شود و بر روی لت ثابت خود قرار بگیرد.

البته قیمت یراق آلات درهای مدل فولکس واگنی نسبت به مدل کشویی ساده زیادتر می باشد.

اگرچه در صورتی که در فضای داخلی از پنجره پارتیشن به کار برده شود، به کار بردن از درهای کشویی ساده و کلاسیک هم کفایت خواهد کرد.

 

به کار بردن از پنجره های یو پی وی سی به عنوان پارتیشن

در صورت استفاده از پنجره های یو پی وی سی به عنوان پنجره های پارتیشنی می توان از پرده های آلومینیوم بر روی فریم های لت به کار برد که اندازه پایینی دارند.

این پرده ها با توجه به وزن و حجم کمی که دارند قابل نصب بر روی پروفیل های یو پی وی سی را دارند و سبب زیبایی بیشتر آن می شوند.

بهتر است از پرده های سبک بر روی فریم های پروفیل upvc به کار ببرید تا هیچ نوع آسیبی به فریم های قابشان وارد نشود.

 

خواندن مقاله های زیر به شما توصیه می شود:

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *