مراحل ساخت شیشه استین گلاس ها

مراحل ساخت شیشه استین گلاس ها

اگر مقاله های شیشه های استند گلاس را مطالعه کرده باشید باید بدانید که این شیشه ها به چه مدل و سبک طراحی شده اند و از چه زمانی در حال دکوراسیون می باشند.

در این مقاله ها ما توانستیم به شما این را معرفی کنیم که این شیشه ها از سال های اواسط قرون وسطی به این هنر روی آوردند.

این هنر توسط هنرمندی به نام لوئیس تیفانی شروع به کار هنری کرد که در آن توانست موفق شود وهنر جدیدی را خلق کند که بتواند شیشه را با فلز در هم بیامیزد.

 

مراحل ساخت شیشه استین گلاس ها

انتخاب طرح

زمانی که می خواهید پنجره ای را با این طرح سفارش دهید باید این را در نظر داشته باشید که اندازه ها به طور دقیق اندازه گیری شود و فضای نصب را از قبل مشخص کرده باشید.

زمانی که شما جای مناسب را برای پنجره پیدا می کنید بعد از آن می توان طرح مورد نظر را انتخاب کرد و برای آن می توان قسمت پنجره ای با طرح و سبک مناسب را ساخت، تا به فضای مورد نظر هماهنگی داشته باشد.

شما زمانی که جای مناسب را پیدا می کنید بعد از آن می توانید نسبت به طرح که پرتره، منظره، طراحی واقعی یا انتزاعی باشد را می توان نظر داد و انتخاب کرد.

زمانی شما طرح مورد نظر را طراحی می کنید بهترین کار این است که آن را به کارفرما و مهندس شیشه نشان دهید تا طرح شما را تایید کند.

زمانی که طرح انتخابی قطعی شد باید اندازه طرح را با اندازه شیشه ها هماهنگ کرد تا بتوان شیشه ها را در کنار یک دیگر قرار داد و کلیت ساختار همراه با تکنیک برای پنجره در نظر داشت.

زمانی که شما طرح مورد نظر را برای این کار انتخاب می کنید باید بدانید که این پنجره مانند پنجره سنتی می تواند راوی یک داستان نگفته باشد.

در کلیسا ها اگر دقت کرده باشید از چهره ها و اندام های قدیسین استفاده می شود تا بتوانند منظور خود را با این پنجره ها برسانند.

 

ویژگی های آینه پلکسی

 

انتخاب شیشه ها

زمانی که طرح مورد نظر شما نهایی شد باید برای این پنجره از شیشه های رنگی استفاده کرد که در تصویر شما به آن نیاز دارید و باید به جنس شیشه و رنگ شیشه ها را متوجه کرد.

زمانی که می خواهند شیشه های رنگی را انتخاب کنند باید رنگ هایی انتخاب شود تا بتواند تصویر را در بهترین حالت ممکن و نزدیک به طرح مورد نظر انتخاب شود.

یکی از نکاتی که در این طرح ها باید مورد توجه قرار گیرد باید به ضخامت شیشه ها توجه داشته باشید.

هنرمند مورد نظر با تکنیکی که می خواهد انجام دهد باید برای کار خود از شیشه ای استفاده کند تا بتواند بهترین عملکرد را داشته باشد.

بهترین کار این است که شیشه ها را بتوان با ضخامت های یک دست به کار برد تا بتوان کار را به صورت تمیز و مطلوب تر به پایان رساند، اما می توان از ضخامت های متفاوت نیز استفاده کرد.

بعد از این که شیشه ها انتخاب می شود و باید آن ها را نسبت به الگویی که طراحی شده است و نسبت به اندازه های آن شیشه ها برش داده شود.

 

مونتاژ شیشه ها

زمانی که شیشه ها به اندازه مورد نظر برش داده می شود هنرمند این شیشه ها را در کنار یک دیگر قرار می دهد، و با استفاده از مفتول فلزی که نوعی فلز برای چنین کاری می باشد در کنار هم منتاژمی شوند.

زمانی که شما یک پازل را سر هم می کنید باید به این توجه داشته باشید که طرح مورد نظر به وجود آید و این کار منتاژ نیز با کنار هم قرار گرفتن شیشه ها کنار یک دیگر کامل می شوند و طرح مورد نظر به وجود می آید.

بعد از زمانی که قطعات کوچک شیشه ای را در کنار یک دیگر قرار می دهید کافی است آن ها را با جوش به یک دیگر متصل کنید.

زمانی که جوش ها انجام می شود باید در نظر داشت که جوش ها بتواند قطعات را کنار یک دیگر متصل کنند، تا بتوانند مقاومت کار و نثبیت را حفظ کنند و تاثیر گذار عمل کنند.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *