لذت دوش گرفتن در کابین های دوش حمام

لذت دوش گرفتن در کابین های دوش حمام

در این مقاله از گلس مدا ما سعی بر این داریم که شما را با لذت دوش گرفن در کابین های دوش آشنا کنیم.

وقتی که از مدل کابین خود اطمینان کردید و تصمیم گرفتید که آن را برای خریدارید کنید، بعد از اطمینان از سالم بودن کل قسمت ها و در مورد طرز نصب و وصل و هزینه نصب و وصل و نوع تحویل کالا با فروشنده صحبت کنید تا خیالتان از آن راحت باشد.

اولین کاری که باید صورت دهید این است که فضای داخلی حمامتان را با دقت بالا اندازه گیری بکنید.

ابعاد و شکل کابین دوش شما تا حد خیلی زیادی به ابعاد حمامتان بستگی دارد.

 

لذت دوش گرفتن در کابین های دوش حمام

کابین های دوش در اشکال گوناگونی تولید می شوند مانند دایره و مستطیل و مربع و…. که بسته به فضای داخلی که در نظرتان دارید، شکل آن را هم باید انتخاب کنید.

فضایی که برای نصب و وصل این کابین ها انتخاب می کنید خیلی مهم است.

اگر برای نصب جای دوش قبلی باشد کارتان ساده تر می شود، ولی اگر فضای دیگری را در نظر بگیرید، باید دوباره لوله کشی را صورت دهید.

 

انواع کابین های دوش حمام

ساده ترین نوع از کابین های دوش، اتاقک های شیشه ای هستند که فقط امکان دوش را به ارمغان می آورند و امکانات دیگری هم ندارند، ولی کابین های امروزی هم هستند که در همان ابعاد می توانند امکانات بیشتری را برایتان به ارمغان بیاورند، این کابین های امروزی مجهز به سیستم های جکوزی و جت های ماساژ و سونا و دیگر امکانات جکوزی های امروزی از جمله؛ تهویه هوا و تلفن و دوش های چند حالته و سیستم های صوتی و سیستم های تصویری و لامپ های سقفی و دیواری و… هم می باشند.

اگر در داخل حمام خود یک بخش فرورفته نیز داشته باشید، می توانید دیواره های شیشه ای و سینی های اکریلیک کف کابین را جداگانه بخرید و کابین دوش حمامتان را خودتان به سادگی بسازید.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *