عوامل تاثیرگذار در قیمت دور دوشی های حمام

عوامل تاثیرگذار در قیمت دور دوشی های حمام

در این مقاله از گلس مدا ما سعی بر این داریم تا شما را با عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت دور دوشی های حمام آشنا کنیم.

عوامل خیلی زیادی وجود دارد که در قیمت دور دوشی تاثیر زیادی می گذارد و شما باید برای خرید آن به این عوامل توجه زیادی بکنید.

 

عوامل تاثیرگذار در قیمت دور دوشی های حمام

بعضی از مهم ترین عواملی که در قیمت دور دوشی‌های حمام تاثیرگذار می باشد عبارت اند از :

  1. متراژ حمام

یکی از اصلی ترین نکاتی که در قیمت دور دوشی ها از اهمیت بسیاری برخوردار است و باید به آن توجه زیادی کرد متراژ است و هرچه که متراژ حمام زیاد باشد بدون شک باید شیشه های بیشتری را برای تولید آن سفارش دهید، به همین علت قیمت بیشتری را نیز باید پرداخت بکنید.

بر این اساس باید دانست که قیمت دور دوشی های حمام را نمی توان به طور حدودی مشخص کرد و در آغاز باید اندازه حمام به خوبی اندازه گیری شود و بعد از تولید می توان قیمت نهایی آن را دریافت کرد.

  1. یراق آلات

یراق آلات یکی دیگر از مهمترین مواردی می باشد که در قیمت دور دوشی تاثیرگذار است که در شیشه های حمام به کار برده می شوند.

اگر شیشه های حمام برای زیر دوش مساحت زیادی داشته باشند بدون تردید باید از یراق آلات بیشتری نیز به کار برده شود تا نصب بشود.

همچنین از نکات دیگری که درباره یراق آلات وجود دارد و شما باید از آن مطلع شوید، کیفیت یراق آلات است و اگر که می خواهید مرغوب ترین آن را بخرید باید هزینه زیادی را پرداخت کنید.

از آنجایی که این یراق آلات دور دوشی دائما با آب در تماس هستند باید خاصیت ضد زنگ را داشته باشند، به همین علت در کیفیت آنها باید توجه زیادی کرد.

 

انتخاب نرده های استیل

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *