شیشه و پنجره دو جداره در ادارات

شیشه و پنجره دو جداره در ادارات

بهترین گزینه ها برای کاهش صداهای ورودی به اتاق ها و حفظ حریم شخصی افراد در ادارات، پارتیشن ها هستند که یکی از انواع پارتیشن بندی ها که بسیار مورد توجه افراد قرار می گیرند، پارتیشن های شیشه ای هستند.

پارتیشن های شیشه ای در انواع دو جداره و تک جداره قابل اجرا هستند که در نوع دو جداره آن ها نیز می توان از انواع شیشه های رنگی، دودی و لمینت استفاده کرد که علاوه بر تغییرات شگرف در محیط کاری، به حفظ حریم شخصی افراد نیز می پردازد.

پارتیشن های شیشه ای بسته به میزان هزینه برای تغییرات دکوراسیون داخلی و همچنین در کیفیت های مختلفی قابل عرضه هستند.

 

نقش آینه دودی در دکوراسیون

 

شیشه و پنجره دو جداره در ادارات

پارتیشن ها

در واقع به دیوار های جدا کننده از جنس های مختلفی به جز گچ و آجر که وظیفه تفکیک اتاق ها از یکدیگر را به صورت کامل یا نسبی دارند، پارتیشن گفته می شود.

پارتیشن ها در حقیقت با ظاهری ساده اما کاربردی به بهره بری افراد به صورت کاملا بهینه از تمام فضاهای ساختمان می شود که این امر مهمی در صنعت طراحی دکوراسیون به حساب می آید.

در گذشته پارتیشن ها به طور معمول تا سقف امتداد یافته بودند و موجب جداسازی یک بخش از دیگر فضای اتاق می شدند ضمن اینکه بیشترین کاربرد را در جداسازی هایی در اتاق های پذیرایی و نشیمن داشته اند.

اما امروزه پارتیشن ها کابردهای متنوعی را به خود اختصاص داده اند که تنها به فضای نشیمن و پذیرایی منازل خلاصه نمی شوند بلکه در ادارات به خصوص به دلیل فضای کمی که در اختیار شرکت ها قرار دارد، به وسیله پارتیشن ها می توان اتاق های مجزایی برای هر بخش تهیه کرد.

انواع پارتیشن وجود دارند که به دو دسته کلی تقسیم می شوند:
  • متحرک
  • ثابت

پارتیشن های ثابت به صورت دیواره هایی به وسیله پیچ و مهره ها روی زمین فیکس می شوند ضمن اینکه ارتفاع آن ها ممکن است تا سقف امتداد داشته باشد.

پارتیشن های متحرک که به پارتیشن های شناور نیز معروفند، قابلیت جا به جایی داشته و حتی ممکن است کشویی باشند.

هر دو نوع پارتیشن ها بسته به سلیقه و محل مورد استفاده ممکن است تا سقف امتداد داشته باشند و یا اینکه کوتاه باشند.

پارتیشن ها در انواع جنس ها قابل عرضه هستند:
  • پارتیشن های ام دی اف
  • پارتیشن های شیشه ای تک جداره و پارتیشن های دو جداره
  • پارتیشن های شیشه ای با پروفیل های مختلف پی وی سی و آلمینیومی
  • پارتیشن های شیشه ای بدون فریم

 

شیشه دو جداره و تک جداره در ادارات

شیشه های دو جداره علاوه بر استفاده در درب ها و پنجره، در پارتیشن سازی نیز کاربرد دارند که نقطه نظر مورد توجه اکثر طراحان دکوراسیون امروزی هستند.

پنجره های دو جداره در انواع مختلفی با کیفیت و رنگ شیشه های مختلف قابل ساخت هستند و با ایجاد امنیت به دلیل استحکام بالا، غیر قابل اشتعال بودن آن ها، کاهش صداهای ورودی به ساختمان و ممانعت از عبور و مرور هوا در میان فضای داخل و بیرون گزینه های بسیار مناسبی برای استفاده و نصب در ادرات می باشند.

همچنین از شیشه های دو جداره در رنگ ها و کیفیت های مختلف شیشه، در ساخت پارتیشن ها و دیوار های جدا کننده اتاق ها و بخش های مختلف در ادارات و کمپانی ها مورد استفاده قرار می گیرد که این امر علاوه بر ایجاد فضایی دلنشین در محیط کاری به افزایش روحیه، راندمان کاری و جلب توجه ارباب رجوعان کمک خواهد کرد.

پارتیشن های دو جداره را می توان با شیشه های سند بلاست، لاکوبل و لمینت سفارش داد که در قالب پارتیشن های با فریم های پی وی سی و یا بدون فریم به بازار عرضه خواهند شد.

 

آینه دکوراتیو اداری تجاری

 

جمع بندی

شیشه های دو جداره علاوه بر استفاده در ساخت درب و پنجره ها، در ساخت پارتیشن ها و ویترین ها نیز به کار گرفته می شود که بسیار گزینه مناسبی برای ادارات و شرکت ها می باشد.

شیشه های دو جداره را می توان با انواع شیشه ها در رنگ ها و کیفیت های مختلف، با فریم و یا بدون فریم سفارش داد ضمن اینکه این شیشه ها می توانند به صورت جام های کامل تا سقف بوده و یا اینکه کوتاه باشند.

پارتیشن ها به دو صورت کلی ثابت و متحرک در بازار موجودند که با توجه به استفاده از آن ها می توان در طرح های مختلفی سفارش داد.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *