شیشه های رفلکس دوجداره

شیشه های رفلکس دوجداره

شیشه های رفلکس دوجداره به عنوان یکی از شیشه های پرفروش از تنوع رنگی و مزایای قابل توجهی برخوردار می باشد، قیمت شیشه های رفلکس دوجداره فقط در پنجره ها مطرح نمی شوند، خاصیت آنها برای بالکن خانه نیز می باشند.

یکی از انواع مزیت های این نوع از شیشه ها حفظ حریم داخلی منزل هست، در روز حتی اگر پرده ها کناز زده باشند کسی نمی تواند از بیرون خانه را مشاهده کند.

از دیگر مزایای این شیشه بازتاب نور وروشنایی مستقیم خورشید و در کاهش ورود گرما در فصل تابستان تاثیر گذار است.

این نوع شیشه در برابر اشعه رادیواکتیو نیز مقاوم است.

این مدل شیشه علاوه بر زیبایی، از بازتاب نور در تابستان زمانی که آفتاب به صورت مستقیم به این شیشه جلوگیری می کند و داخل ساختمان گرما را وارد نکند.

تنوع در فراوانی رنگ در این نوع از شیشه ها وجود دارد اما یکی از معایبی که در این شیشه وجود دارد این است که این نوع شیشه باعث کاهش نور ورودی به داخل ساختمان می شود.

با منعکس کردن نور خورشید، حرارت ناشی از تابش نور خورشید کاهش می یابد، که موجب صرفه جویی در در هزینه تولید، راه اندازی و نگهداری دستگاه های تبدیل است.

 

شیشه های رفلکس دوجداره

شیشه‌های رفلکس دوجداره از دولایه شیشه شفاف و رفلکس تولید می شود.

مقدار نور و گرمایی که از شیشه‌های رفلکس دوجداره رد می شود به ترتیب ۶۱ درصد و ۶۳ درصد است.

این نوع از شیشه ها مثل شیشه‌ های رنگی دارای انواع گوناگونی است که اندازه فضای بین آنها بسته به نوع پروفیل استفاده شده تعیین کننده می باشد.

شیشه‌های رفلکس دوجداره رنگ بندی های گوناگونی دارند این رنگ ها شامل رنگ سبز و آبی و برنزی و نقره‌ای و طلایی وجود دارند.

تفاوت شیشه‌های رفلکس دوجداره با شیشه‌ های رنگی در میزان رفلکس نور و دیدی است که از محیط داخل ساختمان در طول روز و شب تغییر می کند.

در هنگام شب این شیشه ها از خارج شفاف و از داخل مثل آینه می شوند.

در انتخاب شیشه های رفلکس دوجداره باید به محدودیت های آن مثل آینه ای بودن آن در طول شب از سمت داخل توجه کرد.

شیشه های رفلکس دوجداره بخش های زیادی از طیف های گوناگون نور را بازتاب می دهند و در کنترل ورود و خروج نور و انرژی خیلی تاثیر گذار می باشد.

در انتخاب رنگ این شیشه توجه داشته باشید که هر چه بهتر از نور آفتاب و روشنایی طبیعی در‌ پنجره‌ و نمای ساختمان به کار ببرید.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *