شیشه های دید یک طرفه

شیشه های دید یک طرفه

اگر با مطالعه مطالبی حول شیشه های رفلکس که در قبلتر برایتان توضیع دادیم با ما همراه هستید، حتما یادتان می آید که ویژگی مهم این شیشه ها نمایش تصاویر سمت روشن تر به صورت یک جانبه هست.

به تعرفی دیگر، وقتی که نور خارج از داخل چارچوب این محصولات بسیار باشد، می توان منظره بیرون را دید (مانند در طول روز نور بیشتری در بیرون خانه است) و چنانچه این نسبت بلعکس می شوند، این نمای داخلی یک بنا هست که برای ناظرین بیرونی قابل مشاهده است (مانند مواقعی که هوا تاریک است).

 

شیشه های دید یک طرفه

با توجه به توضیحاتی که در بالا ذکر کردیم شیشه های رفلکس دارای رفتار های دوگانه هستند که بسته به شرایط حتی می توانند پنجره اتاق را به ویترینی برای افرادی که در خارج از خانه هستند تبدیل کنند که اصلاً کاری مورد پسند نیست.

چنانچه منظور از شیشه های فلوت دید یک طرفه محصولاتی هست که آن را در چارچوب پنجره رو به بیرون خانه یا محل کار نصب کرده اید، در شبانه روز به بیرون مسلط می شوند اما کسی تحت هیچ شرایطی از بیرون قادر به مشاهده کردن شما نیست، باید گفت که چنین محصولی وجود ندارد و چنانچه فناوری تولید این پدیده در آینده نیز به وجود می آید، انقلابی بزرگ در رشته های گوناگون فیزیک ، به خصوص اپتیک به وجود می آورند.

چنانچه فیلم های مذکور دارای ایرادات فنی و نارسایی های علمی نباشند مشاهده می شود که محیط قرار گیری این آینه ها همواره اتاقک روشنی بوده اند که طرف دیگر آن در تاریکی مطلق قرار می گیرد؛

لذا با هر کور سوی نوری هم این مکان را روشن می کند، باز هم از سمت دیگر شیشه روشن تر می شوند و باعث یک سویه شدن تصویر در آنها می شود.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *