شیشه های دید یک طرفه

شیشه های دید یک طرفه

در این مقاله از گلس مدا ما سعی بر این داریم تا شما را با شیشه های دید یک طرفه آشنا کنیم.

شیشه های دید یک طرفه: اگر با خواندن مقالاتی درباره‌ی شیشه های رفلکس که در قبل تقدیم حضورتان کرده بودیم با ما همراه باشید، حتماً به خاططر می آورید که ویژگی اصلی این نوع از شیشه ها نشان دادن تصاویر طرف روشن تر به شکل یک جانبه است.

به عبارتی دیگر، وقتی که نور خارج از درون چارچوب این محصولات بیشتر بود می توانستیم (مثل طول روز که در بیرون خانه از درون خانه روشن تر می باشد) و چنانچه این نسبت بلعکس می شد، این نمای درونی یک بنا بود که برای ناظرین بیرونی قابل دیدن بود(مانند مواقعی که هوا تاریک می باشد).

 

شیشه های دید یک طرفه

با دقت کردن به این توضیحات شیشه های رفلکس رفتاری دوگانه دارند که بسته به شرایط خاص حتی می توانند پنجره اتاق را به ویترینی برای افراد خارج از خانه تبدیل بکنند که اصلاً این کار، مورد پسند هیچ کس نمی باشد.

با دقت به این اوصاف، آیا محصولی موجود می باشد که همیشه یک طرفه مشاهده شود و نتوان تحت هیچ شرایط طرف دید آن را عوض نمود؟

چنانچه منظور از شیشه های فلوت مدل دید یک طرفه محصولی می باشد که آن را در چارچوب پنجره رو به بیرون خانه یا محل کار می توان نصب کرد و در طول شبانه روز به بیرون خانه و محل کار مسلط بود، اما شخصی تحت هیچ شرایطی از بیرون خانه یا محل کار قادر به دیدن نمی باشد، باید بیان کرد که چنین محصولی وجود نداشته و چنانچه فناوری تولید این پدیده در آینده به وجود بیاید، انقلابی عظیم در رشته های گوناگون فیزیک و به ویژه اپتیک پدید می آید.

از شما بابت خواندن این مقاله تشکر می کنیم و امیدوار هستیم که این مقاله برایتان مفید واقع شده باشد.

 

تاثیر آینه در دکوراسیون داخلی

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *