مزایای به کار بردن از شیشه های حمام - بخش دوم

مزایای به کار بردن از شیشه های حمام – بخش دوم

در این مقاله از گلس مدا ما سعی بر این داریم تا شما را با بخش دوم مقاله مزایای به کار بردن از شیشه های حمام آشنا کنیم.

 

قبل از خواندن این قسمت بخش اول مقاله ی شیشه های حمام را بخوانید.

 

مزایای به کار بردن از شیشه های حمام – بخش دوم

  1. از شیشه های حمام در فضاهای گوناگونی به کار برده می شود.

یکی از مهم ترین مزایایی که می توان برای شیشه های حمام نام برد این می باشد که شما می توانید از آنها در سالن های مجلل که در استخرها قرار دارد به کار ببرید، همچنین در خیلی از باشگاه های بزرگ که دارای حمام هستند نیز از حمام شیشه ای به کار برده می شود.

بنابراین اگر به این باور هستند که شیشه های حمام فقط در حمام های خانگی استفاده می شوند، اشتباه می کنید و این شیشه ها در خیلی از فضاهای دیگری نیز نصب کرد تا سبب زیبایی فضا بشود.

  1. این نوع از شیشه ها برای فضاهای کوچک مناسب می باشند.

همانگونه که می دانید در حال حاضر خیلی از منازل فضاها و متراژهای کمی دارند و به همین علت باید از پرت ترین جاهای خود نیز از آنها به کار برد.

از آنجایی که اندازه شیشه های حمام فقط ۱۰ میل هستند، باید دانست که این نوع از شیشه ها فضای بسیاری را اشغال نمی کنند، بر همین اساس خوب می باشد که از آنها در فضاهای کم به کار ببرید.

به همین علت می باشد که خیلی از مهندسان ساختمان به منازلی که متراژهایشان کم است پیشنهاد می دهند که از حمام های شیشه ای به کار برده شود تا حمام آنها بزرگ تر از آنچه که می باشد جلوه داده شود.

  1. جابجایی این نوع از شیشه ها خیلی آسان است.

شاید خیلی از افراد بر این باور هستند که جابجایی شیشه های حمام کار سخت است و نمی توان آنها را از فضایی به فضای دیگر منتقل کرد.

این افراد باید بدانند که یک حمام شیشه ای مثل دیوارهای گچی و سنتی نیست که نتوانند آن را تغییر بدهند بلکه به سادگی می توان آنها را از فضایی به فضای دیگر منتقل کرد و یا حتی مساحت آن را بیشتر می کنند تا فضای حمام شما بزرگتر به نظر برسد.

 

انواع کابین دوش های حمام

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *