شیشه دو جداره در فروشگاه ها

شیشه دو جداره در فروشگاه ها

شیشه ها در فروشگاه ها و مغازه ها برای به نمایش گذاشتن محصولات و فروش بیشتر، حرف اول را می زنند.

به عبارت دیگر وجود شیشه ها در مغازه ها و فروشگاه ها حیاتی می باشد که یکی از محصولات شیشه ای مورد استفاده در هر فروشگاهی، درب و پنجره شیشه ایست.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی در صنایع شیشه و تولیدات درب و پنجره ها، شیشه های دو جداره به بازار عرضه شدند که از آن ها در کاربرد های مختلفی می توان در فروشگاه ها استفاده کرد.

درب ها، پنجره ها، نرده های پله ها و بالکن های موجود در برخی فروشگاه های بزرگ می توانند از شیشه ساخته شده باشند که این شیشه ها اکثرا دو جداره می باشند.

 

شیشه دو جداره در فروشگاه ها

شیشه دو جداره مغازه

شیشه های دو جداره به علت ساختار منحصر به فردشان، عایق های بسیار قوی و مناسبی برای کاهش ورود صداهای خارجی و کاهش مصرف سوخت و انرژی می باشند.

شیشه های دو جداره اکثرا از یک جدار شیشه سکوریت ساخته می شوند که این امر این امکان را به صاحبان مشاغل و مدیران پروژه ها می دهد که به عنوان درب ها و ویترین ها از این شیشه ها استفاده کنند چرا که شیشه های سکوریت از استحکام کافی برخوردار بوده و در برابر ضربات مقاوم هستند.

علاوه بر شیشه های سکوریت می توان در اجرای ویترین ها با شیشه های دو جداره از یک جدار شیشه های هوشمند بهره برد که این شیشه ها به وسیله یک ریموت کنترل به حالت آف یا مات درآمده و به  پخش تبلیغات روی ویترین از نمای خارجی مغازه می پردازند.

از شیشه های دیگری به عنوان جدار خارجی شیشه های دو جداره ویترین ها نیز می توان استفاده کرد که یکی دیگر از آن ها شیشه های سند بلاست هستند و علاوه بر استحکام می توانید نام و یا لوگو فروشگاه را برای حکاکی روی این نوع از شیشه ها به سازنده ارائه کنید.

از دیگر استفاده های شیشه های دو جداره به پارتیشن بندی ها به عنوان اتاق های پرو و همچنین نرده های راه پله ها اشاره کرد که شیشه های دو جداره رنگی و لمینت نیز در این موارد کاربرد بالایی می توانند داشته باشند.

 

ویترین های شیشه ای مغازه

 

انواع درب شیشه های دو جداره

شیشه های دو جداره مورد استفاده در فروشگاه ها به عنوان درب و ویترین ها در انواع مختلفی قابل عرضه هستند:
  • شیشه دو جداره لولایی که خود به دو دسته تک لنگه و دو لنگه تقسیم می شوند
  • شیشه های دو جداره کشویی دو لنگه و تک لنگه
  • شیشه های دو جداره ویترینی ثابت
  • شیشه های دو جداره اتوماتیک

که درب های شیشه ای دو جداره در دو مورد اول را می توان در انواع با فریم و فریم لس سفارش داد.

شیشه های دو جداره با درب های لولایی یا به اصطلاح روی یک پاشنه چرخنده را شامل می شوند که در ابعاد خاص و اصولی قابل اجرا هستند.

شیشه های کشویی دو جداره که بیشتر مورد توجه هستند، شیشه های ریلی هستند که روی دو ریل بالا و پایین همزمان حرکت می کنند و علت محبوبیت آن ها اشغال فضای کمتر در این نوع از درب ها می باشد.

مزایای استفاده از شیشه های دو جداره به عنوان درب ها و ویترین در فروشگاه ها به زیباسازی ظاهر فروشگاه، ارائه بهتر خدمات و نمایش محصولات ضمن ایجاد بازاریابی و نمایش تنوع محصولات، کمک خواهد کرد.

 

جمع بندی

وجود شیشه ها در فروشگاه ها امری حیاتی است چرا که کار آن ها ایجاب می کند که به ارائه بهتر محصولات خود بپردازند.

شیشه های دو جداره گزینه مناسبی برای ویترین و درب های شیشه ای فروشگاه ها می باشند چرا که ضمن کاهش آلودگی صوتی و هدر رفت سوخت و انرژی، به امنیت فروشگاه نیز می افزایند چرا که اکثر این شیشه های دو یا چند جداره ساخته شده از یک جدار شیشه سکوریت یا لمینت شده هستند که در برابر ضربات مقاوم هستند و غیر قابل اشتعال بوده که یکی از بزرگترین مزیت های آن ها به شمار می آید.

استفاده از اوناع درب های شیشه ای دو جداره به عنوان درب فروشگاه ها علاوه بر ایجاد ظاهری زیبا و وسوسه انگیز، به نمایش بهتر تولیدات و محصولات داخل فروشگاه نیز می پردازند که این یکی از امور مهم بازاریابی و فروش می باشد.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *