شیشه دو جداره در ساختمان

استفاده از شیشه دو جداره در ساختمان

وقتی برای یک ساختمان اقدام به طراحی می کنیم، زیبایی یک ساختمان وقتی نمود پیدا می کند که از لحاظ مهندسی و اقتصادی، پروژه را تحت تاثیر قرار نمی دهیم.

یکی از طراحی هایی که باعث می شود ساختمان بسیار زیبا شود استفاده از پنجره های بزرگ رو به آفتاب می باشد که زیبایی منظره‌ی پشت شیشه را از بیرون خانه  به داخل خانه می آورد.

ولی استفاده از چنین طرحی مستلزم استفاده از نسل جدیدی از شیشه ها که شیشه دوجداره گفته می شود، می باشد.

شیشه های دوجداره تحت عنوان شیشه های کاهش دهنده‌ی مصرف انرژی هم شناخته می شوند.

چون تا حدود بسیاری باعث صرفه جویی در انرژی گرمایی و سرمایی منزل می شوند.

 

شیشه دو جداره در ساختمان

در صورتی که ما به صورت یک مقایسه بصری آسان دو نوع پنجره دو جداره و پنجره های فلزی را با همدیگر مقایسه کنیم، می بینیم که به چه اندازه تفاوت بین این دو وجود دارد.

و در صورتی که یک دید تخصصی به این دو نوع پنجره داشته باشیم حتماً باید بگوییم که پنجره دو جداره به علت داشتن استراکچر داخلی شبکه ای و کانال های داخلی می تواند از تبادلات هوای داخل و بیرون جلوگیری کند.

شیشه های دو جداره به وسیله‌ی یک اسپیسر به همدیگر کلاف شده اند و بین آنها هم با گاز آرگون پر شده است که یک نقش خیلی موثری در کنترل انرژی را بر عهده دارده و بدین صورت از بروز گرما و سرما جلوگیری می کند.

و به همین ترکیب اصولی موجب می شود تا در حال حاضر شاهد یک محصول خیلی مناسب و بی نظیر در جهت کنترل سرما و گرما داشته باشیم که در کنار آن از آلودگی صوتی هم جلوگیری می کند و به عبارتی دیگر علاوه بر عایق حرارتی، عایق صوتی هم به شمار می آید.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

5 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *