شیشه دودبند راه پله

شیشه های دودبند راه پله

در این مقاله از گلس مدا ما سعی بر این داریم تا شما را با شیشه های دودبند در راه پله آشنا کنیم.

شیشه‌های دودبند که در راه پله ها استفاده می شوند از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند و به همین علت در برابر خطراتی مثل آتش سوزی خیلی موثر می باشند.

از آنجایی که قوانین و مقررات ساختمان سازی در حال حاضر خیلی سخت شده و سخت گیری های بسیاری دارد باید بیشتر تجهیزات ساختمانی را با دقت بیشتری انتخاب کرد.

یکی از موضوعات مهمی که در موقع آتش سوزی در ساختمان ها به وجود می آید دود می باشد که سرتاسر راه پله را در بر می گیرد.

این دود موقعی که بیشتر شود به دیگر بخش ها هم حرکت می کند و به هر مکانی نفوذ پیدا می کند.

برای اینکه از حرکت دود بتوان جلوگیری کرد نصب این شیشه ها انتخابی خوب برای شما می باشد.

دودبند هایی که در راه پله به کار برده می شوند از متریال های گوناگونی ایجاد شده ولی باید دانست که یکی از بهترین انواع آن شیشه ها دودبند است.

این نوع از شیشه ها از نفوذ دود به سایر بخش ها جلوگیری می کنند ولی ویژگی اصلی شان این نمی باشد، بلکه آنها مزیت های گوناگون دیگری هم دارند.

یکی از مهم ترین مزایای به کار بردن از شیشه‌های دودبند در راه پله این است که نور را به صورت کامل منتشر می کنند و در هر بخش از راه پله نور وجود دارد.

وقتی که نور خورشید به درون راه پله بتابد به وسیله شیشه های دودبند کلیه سطح راه پله روشن می شود.

بنابراین دیگر لزومی ندارد که در طول روز از چراغ به کار ببرید و هزینه های شما تا حد قابل توجهی کاهش دهد.

 

شیشه دودبند راه پله

طراحی شیشه های دودبند راه پله

اخیرا تجهیزات شیشه ای جای خیلی از تجهیزات قدیمی ساختمان ها را گرفته اند، باید دانست که شیشه های دودبند هم یکی از این تجهیزات محسوب می شود.

مهندسان و طراحانی که این شیشه های دودبند را می سازند نهایت توجه را در ایمنی و مقاومت شیشه ها را رعایت می کنند تا عملکرد مناسبی از خود جلوه می دهند.

یکی از بهترین ویژگی هایی که این نوع از شیشه دارند این است که شما می توانید از آنها به عنوان شیشه های سکوریت هم به کار ببرید، در حقیقت باید دانست که شیشه های سکوریت، شیشه های ایمنی برای راه پله ها هستند و می توانند ایمنی را افزایش دهند.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *