راه کار کلیدی با آینه ها - بخش دوم

راه کار کلیدی با آینه ها – بخش دوم

در قسمت اول ما توانستیم به شما راه کار های جذاب و شگفت زده ای را به شما بگوییم تا شما بتوانید از آن ها استفاده کنید و از آن ها لذت ببرید.

در این قسمت نیز می خواهیم ادامه چند روش دیگر که می توانید ازآینه ها استفاده کنید و از آن ها در کاربردی ترین قسمت های خانه، محل کار و حتی شرکت خود می توانید استفاده کنید گفته می شود.

شما می توانید اولین کاری که می کنید فقط یک آینه ساده را انتخاب کنید ولی ما به شما می گوییم که شما می توانید از یک آینه ساده چه کاربرد هایی را درخواست کنید.

 

قبل از مطالعه ی این بخش ، بخش اول این مقاله را بخوانید.

 

راه کار کلیدی با آینه ها – بخش دوم

حس هنری با آینه ها

در بسیاری از مواقع فردی که می خواهد بر روی هنر و حس هنری خود تمرکز کند این است که درون اتاق خود و یا حتی اتاق کار خود از آینه ها استفاده کنید.

آینه ها می توانند به شما حس هنری ناب را ایجاد کنند و درون شما از این حس پر شود، پس بهترین کار این است که در فضای داخلی خود از آینه ها استفاده کنید.

زمانی که شما از آینه ها درون اتاق خود استفاده می کنید می توانند آینه ها به شکل های مختلف و یا هم اندازه و هم شکل باشند و این به سلیقه شما بر می گردد.

شما می توانید بر حسب فضایی که در آن قرار دارید و نسبت به سلیقه خود این آینه ها را به صورت متقارن و یا نامتقارن بر روی دیوار نصب می کردید و از آن ها برای زیبا سازی اتاق خود استفاده می کردید.

 

خلاق باشید

در هر کاری خلاق باشید ولی زمانی از خلاقیت استفاده کنید که می توانید عملکرد بهتری از خود نشان دهید و از چارچوب قواعد خود بیرون نروید و روی هدف خود کار کنید.

یکی از آینه هایی که شما می توانید در هر قسمت خانه استفاده کنید از اتاق خواب، سرویس بهداشتی و حمام گرفته تا راهرو ورودی خانه می توانید از آینه های قدی استفاده کنید.

اما شما می توانید آینه های قدی را در طرح ها و شکل ها و حتی اندازه های مختلف استفاده کنید، این طرح ها و اشکال مختلف را می توانید در نقاط مختلف از خانه استفاده کنید.

 

کاربردهای شگفت انگیز آینه در منزل

 

روشنایی فضا

شما می توانید از آینه ها در گزینه های مختلفی استفاده کنید و آن این است که آینه ها می توانند روشنایی فضای داخلی شما را بر طرف کنند و نور کافی برای اتاق شما را داشته باشند.

در همه مقاله ها آمده است که شما می توانید از آینه ها برای روشنایی استفاده کنید و این یکی از مهم ترین مزیت های ممکن برای هر مکان و فضایی باشد.

شما می توانید آینه ها را در بهترین مکان خود یعنی در فضایی نزدیک لامپ ها قرار دهید و یا می توانید آینه ها را در کنار پنجره و یا روشنایی طبیعی قرار دهید.

 

فروش خانه با آینه ها

شما می توانید از آینه ها برای فروش خانه خود استفاده کنید، شما می توانید از آینه ها برای فروش ملک خود کمک بگیرید، و می توانید راحت تر و سریع تر خانه خود را به فروش برسانید.

زمانی که خریدار به خانه شما وارد می شود، شما می توانید در هر قسمت که طراح مورد نظر انتخاب کرده است آینه ای قرار دهید.

زمانی که خریدار خود را درون آینه ها می بیند باعث می شود او خود را در آن فضا و آن خانه ببیند و بهتر تصمیم گیری کند که آیا این خانه را دوست دارد یا خیر.

از نظر روانشناسی آینه ها باعث می شود حس خرید شما را برای خرید این خانه ها تشویق می کند و این حس تشویق باعث می شود که شما آن خانه را به راحتی به فروشید.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *