راه کار کلیدی با آینه ها - بخش اول

راه کار کلیدی با آینه ها – بخش اول

همان طور که می دانید طراحان و معماران از المان های مختلفی استفاده می کنند تا برای خانه شما از طرح ها استفاده کنند و طرحی که شما می خواهید را خلق کنند.

یکی از وسایل و ابزار های مورد استفاده که به عنوان مهم ترین و پر کاربرد ترین ابزار به حساب می آید آینه ها می باشند که می توانید از آن ها استفاده کنید.

اگر بخواهید درباره نوع آینه ها بدانید باید گفت آینه تراش خورده، آینه ونیز، آینه قاب دار، آینه سنتی، آینه دکوراتیو، آینه حجمی، آینه قدی و آینه های دیگر نیز می توان نام برد.

اگر بخواهید به عنوان یکی از ویژگی های مهم و برجسته آینه ها اشاره کرد می توان به بازتاب تصویر و نور آن اشاره کرد ولی این ویژگی تنها ویژگی مهم آن نیست.

زمانی که شما از خلاقیت خود استفاده می کنید و به طور خلاقیتی آینه خود را انتخاب می کنید و آن را به فضای داخلی خود اضافه می کنید باعث می شود، که فضای داخلی شما جذابیت و گیرایی بیشتری نسبت به قبل داشته باشد.

در ادامه شما با چند روش برای این کار آشنا می شوید.

 

راه کار کلیدی با آینه ها – بخش اول

فضایی بزرگ با آینه ها

همان طور که از تیتر موضوع مشخص است می توان این گونه بیان کرد که این آینه ها چگونه می توانند به شما در بزرگ تر نشان دادن فضای داخلی کمک کنند.

این آینه هر چند که شما فکر می کنید کار خاصی را انجام نمی دهند باید گفت که خیر، این آینه با این که در یک جای ثابت بر روی کنسول و یا بدون کنسول قرار می گیرند می تواند ذهن شما را فریب دهد.

یکی از کاربرد هایی که شما می توانید از آینه ها داشته باشید این است که شما می توانید محیط داخلی خانه مانند اتاق خواب، اتاق نشیمن، اتاق پذیرایی، و حتی سرویس های بهداشتی را برای شما تغییر اساسی دهند.

به عنوان مثال اتاق خوابی که شما را دلگیر و پژمرده نشان می دهد می تواند با یک یا چند آینه تغییراتی در شما به وجود آورد که اغلب در اتاق خواب ها بر روی درب کمد یک آینه قدی بزرگ نصب می کنند.

پس می توانید به این نکته توجه داشته باشید که آینه ها هر چه بزرگ تر باشند می توانند تاثیر بهتری بر روی بزرگ تر نشان دادن بگذارند.

 

رکن اصلی خانه ها، آینه

برای درک بهتر این این قضیه می توان این گونه بیان کرد که زمانی که شما از آینه ها استفاده می کنید باعث می شود که آینه دیگر جزئی از ارکان خانه شما و یا اتاق به حساب بیاید.

یکی از کاربرد هایی که شما می توانید از آینه ها داشته باشید می توان این گونه بیان کرد که می توانید آینه ها را به صورت ساده مانند سرامیک و کاشی کنار هم قرار دهید.

به همین دلیل گفته می شود که شما باید از خلاقیت خود استفاده کنید تا بتوانید آینه ها را در قسمت هایی به کار ببرید که شما و اطرافیانتان را شگفت زده کند.

 

آینه آنتیک

یکی از آینه هایی که جذابیت خانه را برای شما افزایش می دهد این است که از آینه های آنتیک استفاده کنید، منظور از آینه های آنتیک، آینه های کهنه کاری شده می باشند.

اگر می خواهید به فضای داخلی خانه خود کمک کرده باشید تا جذاب تر باشد می توانید از آینه های آنتیک استفاده کنید و با آن ها فضا را کمی به سمت کلاسیک روانه کنید.

به این نکته باید توجه داشته باشید که زمانی که شما می خواهید از آینه های آنتیک استفاده کنید این است که آینه های آنتیک باید با دکوراسیون فضای داخلی شما هماهنگ باشد تا بتوانید با آن ها به راحتی هماهنگ کنید.

 

بعد از مطالعه ی این بخش ، بخش دوم این مقاله را بخوانید.

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *