دَر و پنجره های دو لنگه مولیون ثابت

دَر و پنجره های دو لنگه مولیون ثابت

در این مقاله از گلس مدا ما سعی بر این داریم تا شما را با در و پنجره های دو لنگه مولیون ثابت آشنا کنیم.

دَر و پنجره دو لنگه مولیون ثابت از محبوب ترین ها و پر طرفدارترین درها و پنجره ها می باشد.

علت اساسی پر مصرف بودن ابن نوع از درها وپنجره ها این است که در برابر اتلاف انرژی و آلودگی صوتی به خوبی عایق می شوند و خیلی قوی کار می کنند.

 

دَر و پنجره های دو لنگه مولیون ثابت

چگونگی حالت بازشو درها و پنجره های دو لنگه مولیون ثابت

این محصول در دو حالت چرخشی ۹۰ درجه و ۱۸۰ درجه دارای خاصیت باز شدن می باشند چون ویژگی های یراق آلات و دستگیره هایی که در آن مورد استفاده قرار گرفته است، این نوع عملکرد را برای آن ها شکل می دهد.

حالت بازشو ۹۰ درجه به این شکل می باشد که عملکردی مثل در و پنجره ساده لولایی را برای شما پدید می آورند و به صورت کامل باز می شوند.

حالت بازشو ۱۸۰ درجه آن به منظور تهویه هوای داخل است و کارکرد آن این گونه می باشد که در و پنجره ها می توانند تا زاویه ای مشخص باز بشود که این زاویه هم به یراق آلاتی که در آن مورد استفاده قرار گرفته است، بستگی دارد و به خوبی هوا در داخل جریان پیدا می کند و هوا را تهویه می کند.

به عبارتی دیگر در حالت ۱۸۰ به شکل کامل باز نمی شوند و تا حدی باز می شوند که بتواند هوای داخل را تخلیه و مطبوع کنند.

 

در ارتباط با شیشه های پنجره بخوانید.

 

مزیت و ویژگی در و پنجره مولیون ثابت دو لنگه

حالت بازشوی ۱۸۰ مولیون ثابت دو لنگه که در این محصولات قرار داده می شوند باعث شده تا که بتوان به آسانی برای جایگزین کردن هوای داخل محیط از آنها به کار برد، بدون آن که پرده ها و دکوراسیون های داخلی سبب بی نظمی بشوند.

از دیگر خصوصیات این نوع از محصول باید به این موضوع اشاره کرد که دارای پروفیل آلومینیوم های خیلی مرغوبی می باشند و همچنین سیستم های قفل چند گانه برای آن ها در نظر گرفته می شوند.

به این صورت که زمانی که دستگیره آن در وضعیت بسته قرار دارد، به صورت همزمان از چند جهت درب و پنجره قفل می شود و علاوه بر ایجاد نکات امنیتی باعث می شود که حداکثر عایق بندی پدید بیاید.

 

خواندن این مقاله ها نیز به شما توصیه می شود:

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *