ده واقعیت در مورد آینه ها

ده واقعیت در مورد آینه ها

در این مقاله از گلس مدا ما سعی بر این داریم تا شما را با ده واقعیت درباره آینه ها آشنا کنیم.

 

قیمت شیشه های بالکن

 

ده واقعیت در مورد آینه ها

 1. نکته خیلی مهم درباره‌ی آینه این می باشد که پیش از این که انسان آن را تولید بکند توسط طبیعت به شکل های گوناگونی تشکیل شده بود، به عنوان مثال یکی از این شیوه ها وقتی که رخ می دهد که رعد و برق به شن ها می خورد که شن ها در صورت اصابت امواج و اشعه های رعد و برق به شکل لوله های آینه ای در می آمد که آنها به آن لوله های کریستالی گویند.
  در شیوه دیگر تولید آینه توسط طبیعت فوران آتشفشان ها به شکل فشرده و با فشار خیلی بالا به سنگ ها و شن ها برخورد می کنند که منجر به ایجاد آینه می شوند که مردم در آن زمان  آنها را تراش می دادند و از آنها در تولید سر نیزه و چاقو و جواهرات گران قیمت استفبه کار برده می شود.
 1. مدارک قابل استنادی موجود می باشد که تولید آینه توسط بشر را به طور تقریبی ۳ هزار سال پیش از میلاد می گوید که کشورهای گوناگونی مانند سوریه و مصر در آن وقت از پایگاه های مهم تولید محسوب می شوند، ولی با گذر زمان به لطف کشور گشایی و توسه محوری روم باستان صنعت تولید آینه به شکل مدرن که پیش از آن کشورهای سوریه و مصر در آن نقش موثری داشتند، رواج پیدا کرده است که در حال حاضر شاهد این کالای محبوب در طرح ها و مدل های شیک و مدرن می باشیم.
 2. از آثار مهم سال های حدود ۲۰ میلاد مسیح بیان کرد که به گلدان پورتلند شاره نمود که در آن وقت این اثر ارزشمند و زیبا توسط رومیان باستان تشکیل شده است و محبوببیت زیادی در میان مردم پیدا کرده است.
 3. نخستین کارخانه تولید آینه و به عبارت دیگر نخستین مرکز صنعت آینه در ایالات متحده بوده که در سال ۱۶۰۸ ایجاد شد و شروع به ساخت آینه های مدرن با طرح های گوناگون را کرده است.
 4. نخستین بطری که تولید شد در سال ۱۸۰۵ به منظور محفظه ای مدرن برای ویسکی بوده است .
 5. شیشه های مربا کدر، به صورت پیچی هستند که برای اولین بار در سال ۱۹۰۵ ساخته شده است.
 6. آینه هایی که در معرض تابش های هسته ای هستند بعد از زمان کمی به صورت رنگ قهوه‌ای در می آیند که برای حل این معضل در حال حاضر در این صنعت شاهد تولید آینه هایی هستیم که در اثر تابش هسته ای رنگشان تغییر نمی کند و در نیروگاه های هسته ای به کار برده می شوند.
 7. کل ظرف هایی که از این کالا تولید می شوند به طور کامل قابل بازیافت می شوند به این صورت که در اول آینه ها می شکنند و بعد با سلیس و سنگ آهک و خاکستر سودا ترکیب می شوند و در نهایت مجددا ظروف با طرح های گوناگون تولید می شوند.
 8. با مقداری انرژی که از بازیافت نمودن یک بطری صرفه جویی می شود می توان یک کامپیوتر را حدود ۲۵ دقیقه روشن کرد و از آن به کار برد .
 9. در کشور آمریکا دانشمندان و محققان بر این باورند که ۸۵ درصد ظرف های آینه ای به صورت کامل بازیافت می شوند ولی در حالی که ظروف پلاستیکی ۲۰ درصد قابل بازیافت هستند که نکته خیلی قابل تاملی است.

ممنون بابت اینکه این مقاله را خواندید.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *