دستگاه های صنعت شیشه

دستگاه های صنعت شیشه و آینه و کاربرد شیشه های ساتین

در این مقاله از گلس مدا ما سعی بر این داریم تا شما را با دستگاه های صنعت شیشه و آینه و کاربرد شیشه های ساتین آشنا کنیم.

 

دستگاه های صنعت شیشه

دستگاه های صنعت شیشه و آینه

در حال حاضر صنعت شیشه و آینه دستگاه های مدرن و پیشرفته ای دارند که با بهره گیری از این دستگاه ها می توان خروجی های گوناگونی را در این صنعت گسترده به همراه داشته باشند، شیشه های گوناگونی را می توان با این دستگاه ها تولید کرد که یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین شیشه ها آینه تراش می باشد که به نوعی طراحان و معماران دکوراسیون داخلی از آینه تراش به عنوان ارکان اصلی در طراحی خود استفاده می کنند..

یکی دیگر از خروجی های این دستگاه های پیشرفته شیشه های سکوریت می باشد، شیشه های سکوریت به علت زیبایی و استحکام زیاد و امنیت زیاد در صورت شکستن مورد توجه مهندسین ساختمانی قرار گرفته ، شیشه های سکوریت در اثر ورود به کوره های ویژه به صورت شفاف و محکم در می آیند و معمولا شیشه های سکوریت به شکل سفید و برنز دیده می شوند.

 

کاربرد های شیشه های ساتین

  1. حمام های شیشه ای

در حمام های شیشه ای یا کابین های دوش شیشه ای از شیشه ساتین به کار برده می شود و با به کار بردن از آن، حریم شخصی ایجاد می شود.

حد مات بودن شیشه های ساتین باید خیلی زیادتر از شیشه های محیط های بالاتر باشد.

  1. پارتیشن های شیشه ای

یکی دیگر از کاربردهای شیشه های ساتینا، در پارتیشن های شیشه ای برای ادارات و ساختمان های تجاری می باشد که با به کار بردن از آن می توان برای پارتیشن های مدیریت و حتی بخش های مهم اداره حریم شخصی ایجاد نمود.

  1. نرده های شیشه ای

نرده های شیشه ای یا شیشه های راه پله یکی دیگر از فضاهایی می باشد که می توان در آن از شیشه های ساتین به کار برد.

شاید در فضاهای گوناگونی که از این نمای شیشه ای به کار برده می شود، شیشه هایی را مشاهده کرده باشید که به صورت مات و شیری رنگ باشند.

  1. درها و پنجره های ساختمان

در مواردی که درهای ورودی ساختمان از جنس شیشه می باشند و یا شیشه در آنها مورد استفاده قرار گرفته باشد، برای این که فضای درون ساختمان مشاهده نشود از شیشه های ساتین به کار برده می شود.

برای پنجره هایی که در معرض دید عموم و یا در قسمت هایی که زیاد رفت و آمد می شود قرار دارند، از آنها برای ایجاد امنیت و حفظ حریم شخصی به کار برده می شود.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *