مزایای درب های اتوماتیک - بخش دوم

مزایای درب های اتوماتیک – بخش دوم

مزایای درب های اتوماتیک و گوناگونی عملکرد آنها در ساختمان ها – بخش دوم

در مقاله قبلی از گلس مدا که مزایای درب های اتوماتیک و گوناگونی عملکرد آنها در ساختمان ها نام داشت می خواهیم بخش دوم این مقاله موضوع را برایتان بیان کنیم.

 

قبل از مطالعه ی این بخش ، بخش اول این مقاله را بخوانید.

 

مزایای درب های اتوماتیک – بخش دوم

  1. قیمت خوب

خیلی از افراد بر این باور هستند که درب های اتوماتیک از آنجایی مزایا و ویژگی های خیلی زیادی دارند شاید قیمت آنها نیز بالا باشد، در صورتی که باید دانست که درب های اتوماتیک قیمت چندان زیادی ندارند و به همین علت است که خیلی از افراد می توانند از آنها در ورودی ساختمان خود به کار ببرند.

در حقیقت نسبت به خدمات و مزایایی که این درب ها دارند شما هر قیمتی را که می پردازید از مزایای آن بهره مند شوید.

  1. جلوگیری از اتلاف انرژی

یکی دیگر از باورهای غلطی که در مورد درب های اتوماتیک وجود دارد این می باشد که خیلی از افراد حدس می زنند که این نوع از درب ها انرژی بسیار زیادی را مصرف می کنند.

این باور به هیچ عنوان درست نیست، زیرا درب های اتوماتیک وقتی که باز و بسته می شوند انرژی خیلی کمی را مصرف می کنند و تنها انرژی ای که مصرف می کنند در موقع باز شدن شان است.

  1. امنیت

یکی دیگر از ویژگی ها و مزایای مهمی که در درب های اتوماتیک وجود دارد و خیلی از افراد با آن آشنایی زیادی دارند این است که امنیت آنها خیلی بالا می باشد.

در حقیقت به همین علت از درب های اتوماتیک در ورودی بانک ها و ساختمان هایی که از حساسیت بالایی برخوردار هستند به کار برده می شود.

با نصب درب های اتوماتیک به سادگی می توان از اموالی که در داخل ساختمان ها وجود دارد محافظت کرد.

حتی در حال حاضر فروشگاه هایی که کوچک هستند از درب های اتوماتیک برای ورودی خود به کار می برند تا امنیت ساختمان خود را زیادتر کنند.

  1. استفاده کردن ساده برای افراد ناتوان

یکی دیگر از مزایایی که درب های اتوماتیک دارند و باید در مورد آنها آگاهی بیشتری را کسب کرد این می باشد که، خیلی از افراد جانباز و یا معلول که توانایی راه رفتن ندارند به سادگی می توانند بدون اینکه فشار دست خود را وارد بکنند از این درب ها می توانند عبور کنند و نصب این درب ها برای این دسته از افراد اهمیت خیلی زیادی دارد.

  1. رنگ بندی گوناگون

همه افراد به خوبی می دانند که رنگ بندی یکی از مهمترین نکته‌ای است که در انتخاب هر یک از تجهیزات ساختمانی به آن توجه خیلی زیادی باید کرد.

رنگ بندی درب های اتوماتیک هم خیلی گوناگون است و شما هر یک از رنگ ها و مدل هایی که در آن وجود دارد را می توانید سفارش بدهید تا برای فضای مورد نظر شما آنها را تولید کنند.

 

درب های شیشه ای اتوماتیک

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *