حفاظ شیشه ای راه پله

حفاظ شیشه ای راه پله

در این مقاله از گلس مدا سعی داریم تا شما را با حفاظ‌های شیشه ای راه پله ها آشنا کنیم.

حفاظ‌های شیشه ای در راه پله ها نمایی زیبا و شفاف بدون اینکه مانعی در مشاهده باشد ارائه می ‌دهند و نگهداری و نظافت آنها آسان است، این حفاظ‌ها به سادگی فقط با یک دستمال تمیز می شوند.

حفاظ‌های شیشه ای راه پله ها نگرانی برای افتادن افراد را بر طرف می کنند و از امنیت بالایی هم برخوردار هستند.

شیشه های سکوریت و شیشه های لمینت محکم و مقاوم در تولید حفاظ های شیشه ای راه پله ها استفاده می شوند که خطر و آسیب شکسته شدن شیشه در آنها وجود ندارد.

نوع ترکیبی حفاظ‌های شیشه ای راه پله ها نسبت به نوع تمام شیشه ایشان دارای هزینه کمی هستند و ضخامت شیشه آنها کمتر از ۱۰ میل هست.

به کار بردن از شیشه در حفاظ های شیشه ای راه پله ها سبب رسیدن نور به فضای داخلی می شود و فضای دلباز و بزرگی را تشکیل می دهند.

در نوع تمام شیشه ای این حفاظ ها از شیشه های سکوریت شده با لایه ۸ میلی لمینت به کار برده می شوند تا مقاومت شیشه را تا میزان بسیاری بالا ببرند.

 

حفاظ شیشه ای راه پله

حفاظ های شیشه ای بالکن ریلی

حفاظ های شیشه ای بالکن ریلی شامل دو پروفیل آلومینیوم افقی نصب می شوند و روی کف و سقف هستند و همچنین دو پروفیل عمودی در دو سوی بالکن قرار می گیرند.

در این حفاظ ها پانل های شیشه ای به ضخامت ۸ میل داخل پروفیل شیشه گیر مونتاژ و سپس به وسیله چرخ ها داخل پروفیل های افقی قرار می گیرند.

حفاظ های شیشه ای بالکن ریلی این امکان را فراهم می کنند که در فصل خوب سال، سیستم شیشه ریلی تاشو را به سادگی باز می شوند و می توان از هوای آزاد بهره‌ی کافی را برد.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *