حفاظ شیشه ای تراس

حفاظ شیشه ای تراس

در این مقاله از گلس مدا سعی داریم تا شما را با حفاظ های شیشه ای آشنا کنیم.

حفاظ های شیشه ای تراس: این فضا را از باران و برف و باد و گرد و غبار و پرندگان دور نگه می دارند و به عنوان محافظی برای سطح های داخلی و سازه های تراس کار می کنند.

حفاظ های شیشه ای تراس در با مدل های گوناگونی اجرا می شود، علاوه بر زیبایی و جذابیت این حفاظ ها در نمای ساختمان، باعث کاهش سروصدا و صرفه جویی در انرژی هم می شوند.

به کار بردن بهتر از نور طبیعی و تهویه خوب و داشتن دامنه مشاهده بیشتر از مزایای نصب حفاظ های شیشه ای در تراس است.

حفاظ های شیشه ای تراس گزینه خوبی برای ساختمان هایی است که نیاز به تهویه و فضای بیرونی بیشتری دارند.

 

حفاظ شیشه ای تراس

قیمت حفاظ های شیشه ای

قیمت حفاظ های شیشه ای به کیفیت یراق آلات بستگی دارد و طرز کارکرد صحیح، ماندگاری و افزایش مدت زمان به کار بردن از این محصول و ضمانت آن مربوط به کیفیت یراق آلات آن هست.

جنس شیشه و نوع بازشو هم عوامل تاثیر گذاری بر روی قیمت این حفاظ ها هستند و در کنار کیفیت و سیستم یراق آلات مرغوب، از اهمیت بالایی برخوردار است.

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در قیمت این حفاظ ها متراژ فضای بالکن است که شیشه های ریلی جمع شو در آنها نصب می شوند.

قیمت حفاظ های شیشه ای با شیشه های تاشو به متراژ و نوع شیشه و یراق‌آلات به کار برده شده بستگی دارد و اگر کشویی و لولایی با فریم آلومینیومی انتخاب شود، نوع و تعداد یراق آلات آنه تاثیرگذار هست.

 

حفاظ های شیشه ای بالکن

حفاظ های شیشه ای بالکن مانع از خطر سقوط و موارد پیش بینی نشده می شوند و برای افزایش ایمنی بالکن در آپارتمان ها به کار برده می شوند و یکی از مهم ترین کاربردهای شیشه در ساختمان محسوب می شوند.

حفاظ های شیشه ای بالکن از شیشه های سکوریت ۱۰ میل و استیل تولید می شوند و جلوه زیبایی را به نمای ساختمان می دهند.

حفاظ های شیشه ای بالکن علاوه بر زیبایی و جلوگیری از بروز حادثه، قیمت کمی نسبت به دیگر حفاظ ها دارند، استیل ضدزنگ استفاده شده در آن برای تمام مناطق آب و هوایی خاصیت اجرا را دارند.

این حفاظ ها باید به صورت خود ایستا و یک دست اجرا بشود و به اندازه ای مقاومت داشته باشند که در موقع وارد شدن ضربه به پنل های شیشه ای هیچ آسیبی بهشان وارد نشود.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *