جام های بالکن

جام های بالکن

در این مقاله از گلس مدا می خواهیم شما را با جام‌های بالکن آشنا کنیم.

جام‌های بالکن محافظ و پوشش خوبی برای بالکن ها هستند و این جام ها به نوعی طراحی می شود که از دو فریم آلومینیومی نصب شده در کف و سقف و دو فریم در دو سوی بالکن ایجاد شده است.

برای زیباسازی نمای خارجی و جداسازی فضای داخل از خارج از جام‌های بالکن به کار برده می شوند و با نصب این نوع شیشه امکان به کار بردن از این فضا در کل سال فراهم می کنند.

پنل های شیشه ای استفاده شده در جام‌های بالکن از شیشه های سکوریت مقاوم و ایمن و پروفیل آلومینیومی نصب می شوند و از یراق آلات شیشه سکوریت به کار برده می شوند.

ضخامت شیشه های این جام ها به طور معمول در ابعاد ۶ و ۸ و ۱۰ و ۱۲ میل تولید می شوند.

هزینه اجرا و نصب این جام ها بستگی به اندازه بالکن و نوع یراق آلات آن دارد.

جام های بالکن

قیمت جام های بالکن

قیمت جام‌های بالکن با توجه به عوامل متعددی مثل مساحت بالکن و کیفیت و ضخامت شیشه های سکوریت به کار رفته درشان تعیین می شوند، به طور کلی به دلیل داشتن مزایای فراوان نصب این جام ها مقرون به صرفه است.

قیمت جام‌های بالکن متفاوت است زیرا برای برش شیشه باید پیش از فرایند حرارتی و مقاوم کردن شیشه های سکوریت در کوره ابعاد فضای بالکن برای برش شیشه به کارخانه می فرستند.

برای زیباتر کردن فضای بالکن، عایق صوتی و حرارتی و جلوگیری از ورود گرد و غبار اقدام به نصب جام های بالکن های شیشه ای می شود.

نصب جام‌های بالکن لازم به مدت زمان طولانی نخواهد داشت و قیمت جام‌های بالکن به دلیل گوناگونی شیشه و ابعاد متفاوت بالکن ها فرق دارد.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *