جام های بالکن تاشو

جام های بالکن تاشو

جام های بالکن تاشو یا همان جام های بالکن جمع شو مزایای فراوانی دارد و به همین علت خیلی محبوب است.

به واسطه سیستم های نصب شده در این نوع از بالکن های شیشه، تا کردن و جمع کردن درب های شیشه ای آن خیلی راحت و آسان می باشد.

جام‌های بالکن تاشو متحرک یا بالکن های جمع شو به علت ایجاد ظاهری زیبا در ساختمان و کارآمد بودنشان اکنون در بسیاری از ساختمان ها و آپارتمان ها استفاده می شود.

نصب جام‌های بالکن تاشو در آپارتمان یک مزیت به حساب می آید و با نصب این سیستم ها در ساختمان ها، مشکل نداشتن حیاط و فضای سبز که سبب کسلی و بی حوصلگی افراد می شود، رفع می شوند.

با توجه به مساحت کم منازل به کار بردن از فضای بالکن به عنوان قسمتی از محیط خانه یک مزیت به حساب می آید.

جام‌های بالکن تاشو راه هوشمندانه ای برای به کار بردن بهینه از این فضای مرده و بی مصرف منزل می باشد.

با نصب جام‌های بالکن تاشو در یک ساختمان نه فقط به ارزش آن ساختمان می افزاید، بلکه باعث بالا رفتن ایمنی ساختمان و جلوگیری از هدر رفت انرژی هم می شود.

 

جام های بالکن تاشو

نصب جام های بالکن های تاشو

نصب جام‌های بالکن‌های تاشو یک فضای چند منظوره برای به کار بردن افراد ساکن در ساختمان به وجود آورده، سبب صرفه جویی در مصرف انرژی می شود.

برای به کار بردن بهینه از فضای بالکن و نصب جام‌های بالکن‌های تاشو می توان این فضا را تزئین کرد و در صورت به کار بردن از شیشه های مرغوب، فضایی پرنور و شفافی تشکیل می شود.

در بعضی از مواقع از شیشه های مات و رنگی هم در نصب جام های بالکن های تاشو به کار برده می شود که یک فضای کاملا خصوصی یا نیمه خصوصی را تشکیل می دهد.

نصب جام‌های بالکن‌های تاشو با توجه به مزایایی که دارند باید توسط نصاب حرفه ای صورت بگیرد، چون در صورت نصب نادرست عملکرد آن امکان دارد با مشکل رو به رو شود.

در فصل زمستان نصب این جام ها مانع از ورود سرما و باد و برف و باران می شود و فضای دلنشینی را برای اعضای خانواده و مهمان فراهم می کند.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *