تفاوت پنجره های دوجداره با پنجره های سه جداره

تفاوت پنجره های دوجداره با پنجره های سه جداره

در این مقاله از گلس مدا ما سعی بر این داریم تا شما با تفاوت پنجره های دوجداره با پنجره های سه جداره آشنا کنیم.

با پیدایش پنجره های دوجداره یو پی وی سی و با میزان افزایش استفاده از آن ها، پنجره های یو پی وی سی سه جداره هم طراحی می شوند.

ماهیت ظاهری این پنجره ها به نوعی هست که همانطور که از نامشان پیدا است، می تواند تا حد خیلی زیادی از صدای محیط اطراف را کاهش دهد.

البته نکته ای که هم وجود دارد این است که پنجره های سه جداره مصرف صنعتی بیشتری دارند و به همین علت موارد استفاده از آن بیشتر در وقتی می باشد که آلایندگی صوتی محیط خیلی زیاد باشد.

همچنین مواردی هم پیش می آید که از پروفیل های یو پی وی سی که دارای ضخامت های بالایی هستند مورد استفاده قرار می گیرند.

 

تفاوت پنجره های دوجداره با پنجره های سه جداره

در حقیقت پروفیل های ضخیم تری برای این نوع از پنجره های سه جداره به کار برده می شوند که از کانال های داخلی بیشتری ایجاد می شوند و همچنین به کار بردن از خواص این نوع پنجره این امکان را فراهم می کند تا از شیشه های سه جداره و یا شیشه های دوجداره به کار برده شود که دارای ضخامت زیادی هست.

از توری های مخصوص پنجره ها می توان در پنجره های دوجداره و پنجره های سه جداره به کار برد.

شاید اصلی ترین سوالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که آیا کاربرد پنجره های سه جداره یو پی وی سی به نوعی است که دو برابر بیشتر از پنجره  های یو پی وی سی مانع از آلودگی صوتی می شوند؟

پاسخ این قضیه این است که کارایی پنجره های سه جداره خیلی بیشتر از پنجره های دوجداره و حتی چند برابر آن نیز می شود.

برای آن که بخواهید از این مدل از پنجره ها به کار ببرید حتما باید محل کارشناسی، دقیق باشد تا کارایی خیلی بیشتری داشته باشد.

برای اینگونه از پنجره ها با توجه به این که باید حتما از پروفیل یو پی وی سی به کار برده شود بنابراین خیلی از کارخانه های تولید کننده، اقدام به ساخت پروفیل می کنند که با توجه به بضاعت فنی هر کارخانه، هر کدام از پروفیل هایی که ساخته می شود دارای کیفیت با رده های گوناگونی می باشد.

ولی توصیه‌ی گلس مدا به شما این است که برای پنجره سه جداره از پروفیل های ۵ کاناله و یا حتی بیشتر هم مورد استفاده قرار داد.

 

خواندن مقاله های زیر به شما توصیه می شود:

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

5 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *