تفاوت های پنجره های نرمال بریک

تفاوت های پنجره های نرمال بریک و پنجره های ترمال بریک

در این مقاله از گلس مدا ما سعی بر این داریم تا شما را با تفاوت‌های پنجره‌های نرمال بریک و پنجره‌های ترمال بریک آشنا کنیم.

در حال حاضر با به روی کار آمدن پنجره های دوجداره در ساختمان های نوساز دیگر از پنجره های یک جداره و قدیمی به کار برده نمی شود و به علت این که پنجره های دوجداره دو موضوع مهم اتلاف انرژی و آلودگی صوتی را به بهترین شکل ممکن پوشش می دهند، ولی در صورت عدم انتخاب درست جنس و نوع پنجره های دوجداره، این پنجره ها می توانند عامل خیلی مهمی در اتلاف انرژی در ساختمان های اداری مسکونی باشد.

 

تفاوت های پنجره های نرمال بریک

تفاوت های پنجره نرمال بریک و ترمال بریک

اتلاف انرژی در پنجره های دوجداره آلومینیومی ترمال بریک خیلی کم از پنجره های دوجداره آلومینیومی نرمال بریک است، پنجره های ترمال بریک یکی از پر استفاده ترین پنجره های دوجداره عایق در مقابل حرارت و اتلاف انرژی می باشد.

به علت ضریب انتقال حرارت زیاد در جنس آلومینیوم در این پنجره ها علاوه بر این که شیشه ها دوجداره باشند خود پروفیل های آلومینیومی نیز از راه تیغه یا تراشه هایی به نام پلی آمید به متصل یا به عبارت دیگر دوجداره می باشند که این ترفند سبب عدم منتقل کردن حرارت در پروفیل و عدم اتلاف انرژی شده، پروفیل حاصل از پروفیل آلومینیومی ترمال بریک گفته می شود که از دو قطعه آلومینیومی مجزا ایجاد شده است که از طریق تیغه های (پلی آمید) به همدیگر اتصال می یابند.

پروفیل های گوناگونی در جهت تولید پنجره های دوجداره آلومینیومی ترمال بریک به کار برده می شود، ولی پروفیل آکپا و کوپال از لحاظ کیفیت در دراز مدت بهترین گزینه به شمار می رود و عایق خیلی خوبی محسوب می شود.

از شما ممنونیم بابت خواندن این مقاله.

 

پنجره های آلومینیومی نرمال

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *