انواع پارتیشن های شیشه ای - بخش دوم

انواع پارتیشن های شیشه ای – بخش دوم

انواع پارتیشن های شیشه ای برای نصب در فضاهای گوناگون – بخش دوم

در این مقاله از گلس مدا ما سعی بر این داریم تا شما را با بخش دوم مقاله انواع پارتیشن های شیشه ای برای نصب در فضاهای گوناگون آشنا کنیم.

 

قبل از مطالعه ی این بخش ، بخش اول مقاله را بخوانید.

 

انواع پارتیشن های شیشه ای – بخش دوم

  1. پارتیشن های شیشه ای رنگی

پارتیشن های شیشه ای رنگی یکی دیگر از انواع پارتیشن های شیشه ای هستند که برای جدا کردن فضاها استفاده می شوند و کاربرد زیادی دارند.

شیشه هایی که در این پارتیشن ها به کار می رود در رنگ های گوناگونی است و استفاده بسیاری از آنها می شود.

در حقیقت باید دانست که در بسیاری از پروژه ها از این پارتیشن ها به کار برده می شود و از آنجایی که زیبایی آنها برای فضاها خیلی زیاد می باشد و طراحی داخلی را شیک تر می کنند محبوبیت آنها نیز زیاد است.

در حقیقت رنگ بندی این شیشه ها به نوعی گوناگون است که به افراد روحیه بسیاری می دهد، در ادارات و محیط هایی که جنبه کاری دارند  افراد بدون شک لازم دارند در محیطی کار بکنند که روحیه آنها بیشتر شود و انرژی شان برای کار کردن زیاد شود.

  1. پارتیشن های شیشه ای متحرک

پارتیشن های شیشه ای متحرک در خیلی از پروژه هایی که افراد می خواهند آنها را نصب کنند این گزینه بهترین انتخابی است که می توان داشت.

از جمله بهترین ویژگی که در پارتیشن های شیشه ای متحرک وجود دارد این می باشد که کاربران می توانند آنها را از جای بکنند و به مکان دیگری که تمایل دارند ببرند.

در حقیقت از آنجایی که در حال حاضر شرکت ها مکان خود را مجبور هستند تغییر بدهند بهترین انتخاب شان برای نصب پارتیشن های شیشه ای این نوع از پارتیشن ها است.

این شیشه ها نیز سکوریت هستند و به همین علت هیچ گونه خطری در آنها وجود ندارد و در هر فضایی که شما تمایل دارید می توانید آنها را نصب کنید.

  1. پارتیشن های شیشه ای دوجداره فریم لس

شفافیتی که در پارتیشن های شیشه ای دوجداره فریم لس وجود دارد خیلی زیاد است و بر همین اساس کاربرد آنها در پروژه های زیادی صورت می گیرد، شما نیز اگر به شفافیت شیشه های پارتیشن اهمیت بسیاری قائل هستید می توانید پارتیشن های شیشه ای دوجداره فریم لس را انتخاب بکنید.

در حقیقت شیشه های فریم لس از جذابیت زیادی برخوردار هستند، به همین علت در خیلی از فضاهای اداری و تجاری از آنها به کار برده می شود تا محدوده دید بهتر شود.

به طور کلی باید برای انتخاب پارتیشن های شیشه ای دوجداره فریم لس به شفافیت آن در نصب باید توجه زیادی بکنید.

 

پارتیشن شیشه ای هوشمند

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *