انواع پارتیشن های شیشه ای - بخش اول

انواع پارتیشن های شیشه ای – بخش اول

انواع پارتیشن های شیشه ای برای نصب در فضاهای گوناگون – بخش اول

در این مقاله از گلس مدا ما سعی بر این داریم تا شما را با بخش اول مقاله انواع پارتیشن های شیشه ای برای نصب در فضاهای گوناگون آشنا کنیم.

پارتیشن های شیشه ای از جمله مهمترین بخش هایی هستند که در خیلی از فضاها از آن به کار برده می شود.

در حقیقت باید دانست که به علت مزایایی که پارتیشن های شیشه ای دارند به آنها اهمیت زیادی قائل می شود و از آنجایی که شیشه های پارتیشن ها به انواع گوناگونی تقسیم می شود باید دانست که برای نصب هر یک از آنها شیوه های گوناگونی وجود دارد.

برای این که هم با انواع نصب پارتیشن های شیشه ای آشنا شوید و همچنین با آنها بهتر آشنا شوید در ادامه برخی از مهمترین ویژگی هایی را که پارتیشن ها دارا هستند و باید در نصب آنها از آنها اطلاع پیدا کرد را توضیع دهیم.

 

انواع پارتیشن های شیشه ای – بخش اول

نصب انواع پارتیشن های شیشه ای

همان گونه که توضیع دادایم برای نصب کردن انواع پارتیشن های شیشه ای باید با انواع آنها آشنا شد و همچنین این که کدام یک از آنها برای چه فضایی خوب است را هم دقت کنید، آن عبارت می باشند از :

  1. پارتیشن های شیشه ای فریم لس یا فریم دار

این نوع از پارتیشن های شیشه ای برای طراحی دکوراسیون مورد استفاده قرار می گیرد که از آن برای اهداف گوناگونی به کار برده می شود، وظیفه اصلی که در پارتیشن های فریم لس وجود دارد و باید رعایت کرد این می باشد که فضاها را از همدیگر به خوبی جدا می کند، البته باید دانست که هر یک از آنها به متریالی که در آنها استفاده شده است دارای خواص گوناگونی هستند.

  1. پارتیشن های شیشه ای استیل و فریم لس

در نصب کردن پارتیشن های شیشه ای در پروژه های گوناگون از این مدل و سبک هم به کار برده می شود، زیرا فریم های استیل زیبایی خیلی خاصی را به پارتیشن ها می بخشند.

از آنجایی که پارتیشن های شیشه ای استیل و فریم لس دارای زیبایی بی نظیری هستند افراد بسیاری را جذب خود کرده اند و از آنها استفاده می کنند.

گذشته از ظاهر خیلی زیبایی که این نوع از پارتیشن های شیشه ای دارد باید دانست که مقاومت و استحکام خیلی زیادی نیز دارند.

 

بخش دوم این مقاله را نیز بخوانید.

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *