انواع مدل های پنجره های دوجداره ترمال بریک

انواع مدل های پنجره های دوجداره ترمال بریک

در این مقاله از گلس مدا ما سعی بر این داریم تا شما را با انواع پنجره های دوجداره ترمال بریک آشنا کنیم.

 

انواع مدل های پنجره های دوجداره ترمال بریک

  1. پنجره های دوجداره ترمال بریک مدل چوب

پنجره های دوجداره ترمال بریک مدل چوب نیز می تواند مثل پنجره های یو پی وی سی طرح چوب تولید نمود به نوعی که آغاز پروفیل های آلومینیومی توسط پیسوله به طرح چوب تبدیل شده و بعد لایه های پلی آمید در درون پروفیل قرار می گیرد.

  1. پنجره های دوجداره ترمال بریک مدل دو حالته

ساختار پنجره های ترمال دو حالته به نوعی می باشد که پنجره علاوه بر حالت افقی که دارد به صورت عمودی هم باز و بسته می شود، این شیوه در حقیقت به آسانی در گردش هوای ساختمان کمک ویژه‌ای می کند.

  1. پنجره های دوجداره ترمال بریک مدل رنگی

اخیراً پروفیل های آلومینیومی پنجره های ترمال بریک را در رنگ های شامپاینی و مشکی هم تولید می شود، البته با بهره گیری از شیوه کوره ای می توان پروفیل ها را در رنگ بندی های گوناگونی می توان تولید نمود، به عنوان مثال برای ساختمانی که سنگ نمای قهوه ای و کرم دارد باید از پنجره های دوجداره ترمال بریک یا پنجره های دوجداره ترمال بریک ساده‌ی طرح چوب به کار برد.

  1. پنجره های دوجداره ترمال بریک مدل دکوراتیو

مدل تازه‌ای از پنجره های دوجداره که با به کار بردن از فریم های یو پی وی سی نوعی شبکه بندی درون فریم اصلی صورت می گیرد و بیشتر از شیشه استیند گلاس به عنوان شیشه های پنجره دوجداره به کار برده می شود پنجره دکوراتیو نام دارد.

  1. پنجره های دوجداره ترمال بریک مدل حفاظ دار

با دقت به سرقت های گوناگونی که از ساختمان های مسکونی انجام می شود خوب است که از پنجره های دوجداره حفاظ دار به کار برده شود، این نوع پنجره ها فریم های با ضخامت زیاد دارند که احتمال سرقت را به حداقل می رسانند .

  1. پنجره های دوجداره ترمال بریک مدل سه جداره

طرح به خصوصی از پنجره های ترمال بریک که از ۳ عدد لایه پروفیل و شیشه های سه جداره شکل گرفته است، این نوع از پنجره ها در نواحی سردسیر و همچنین در نواحی که دارای آلودگی صوتی بسیاری هستند به کار برده می شود.

  1. پنجره های دوجداره ترمال بریک با استفاده از شیشه های هوشمند

پنجره های دوجداره ترمال بریک با استفاده از شیشه های هوشمند از پنجره های دوجداره با به کار بردن از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود، شیشه های هوشمند از طریق الکتریسیته عمل می کند و با قطع جریان برق از کار می افتد.

از شما بابت خواندن این مطلب تشکر می کنیم.

 

مزایای پارتیشن های یو پی وی سی

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *