انتخاب طرح آینه تراشدار

انتخاب طرح آینه تراشدار

زمانی که شما می خواهید در خانه یا محل کار خود از آینه ها ساتفاده کنید و این آینه به چشم بیاید کافی است آینه تراشدار را انتخاب کنید زیرا این آینه ها یکی از آینه های برجسته و زیبا به حساب می آید.

شما می توانید از هر طرح و برشی که خوشتان می آید استفاده کنید و این به این معنی می باشد که برش آینه ها در هر طرح و مدلی امکان پذیر می باشد.

آینه های تراش دار یک نوع از آینه های دکراتیو می باشند و این آینه ها به شکل قطعات کوچک درمی آید و یا می توان گفت برش داده می شود، بعد از برش این آینه ها به شکل پازل در کنار یک دیگر قرار می گیرند.

آینه های تراشدار در هر قسمت و هر قطعه از آینه خود دارای برش و تراش خوردگی هایی می باشد که به این برش ها به اصطلاح حالت الماسی می گویند.

زمانی که خط و خطوط برش ها و تراش ها به آینه ها اضافه می شود باعث می شود که این آینه ها از خود عمق به وجود آورند و طرح زیبایی را برای شما به وجود می آورد که می توان از آن استفاده کرد.

 

انتخاب طرح آینه تراشدار

هنر آینه ها

در این هنر بی نظیر یعنی آینه کاری و آینه ها می توان گفت شما را به دنیای دیگری منتقل می کند که شما می توانید در این دنیا وجه دیگری از بُعد را مشاهده کرد.

آینه هایی که به این شکل می باشد شما می توانید از آن ها استفاده کنید و برای جلوه وشکوه خانه خود از آن استفاده کنید این هنر به شما کمک می کند تا دکوراسیون آینه خانه و یا محل کار خود را کامل کنید.

برش هایی که بر روی آینه های تراشدار اتفاق می افتد به صورت پیشرفته و با دستگاه های پیشرفته و روز دنیا که مدرن می باشد، به وجود می آید.

زمانی که آینه ها با بهترین دستگاه های روز دنیا ساخته می شوند این باعث می شود که شما ظاهر دکوراسیون تمیز تر و کاربردی تری داشته باشید و اجرای آن ها به بهترین شکل ممکن برای شما انجام می دهند.

 

کاربرد پارتیشن با پنجره های یو پی وی سی

 

انتخاب آینه

شما زمانی که می خواهید طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید کافی است به طرح توجه داشته باشید تا بتوانید آینه مورد نظر با رنگ مناسب را بخرید.

به عنوان مثال آینه ای به طرح کلاسیک را انتخاب کرده اید نباید از آینه آبی برای آن استفاده کنید، باید طرح و رنگ آینه به یک دیگر بیاید و هماهنگی بین آن ها وجود داشته باشد.

به عنوان مثال شما می توانید آینه تراشدار و سبک و طرح دکوراتیو را با آینه ای به رنگ آینه برنز یا آینه مسی استفاده کنید.

باید بدانید که از این آینه چه انتظاری دارید که بدانید آینه خود را می خواهید در کدام قسمت از خانه استفاده کنید، و چه احساسی را می خواهید از آینه دریافت کنید.

 

دیزاین با شیشه و آینه

 

رنگ ها برای آینه

یکی از معمول ترین آینه هایی که اکثرا از آن ها استفاده می کنند آینه های بی رنگ می باشند.

اگر شما نمی توانید برای فضای داخلی خود رنگی را انتخاب کنید که برای آینه به کار ببرید، یکی از بهترین راه حل ها و آینه ها آینه بی رنگ بسیار مناسب فضای شما به حساب می آید.

آینه بی رنگ برای تمام دکوراسیون ها و تمام سبک ها مناسب می باشد، و این رنگ با تمام دکوراسیون های داخلی هماهنگ می شود.

البته چیزی که باید در هر آینه تراشداری توجه کرد این است که مهم نیست آینه شما دارای چه رنگی می باشد ولی باید بدانید که آینه شما باید دارای برش باشد و این برش ها باید با دکوراسیون و سبک شما هماهنگ باشد.

یکی از ویژگی هایی که می توانید از آن ها استفاده کنید این است که زمانی که آینه خود را سفارش می دهید از آن ها بخواهید که به محل خانه و یا محل کار شما بیایند و اندازه ها را بگیرند و بعد از مشورت با کارشناس آن ها و انتخاب طرح آینه شروع به کار کنید.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *