اقدامات نصب شیشه های سکوریت

اقدامات نصب شیشه های سکوریت

برای نصب شیشه های سکوریت چه اقداماتی باید صورت بگیرد؟

یکی از مواردی که برای نصب این شیشه ها باید رعایت کرد این است که کسی که عهده دار نصب این شیشه ها را دارد حتماً یک نصاب ماهر و با سابقه در این رشته باید باشد.

زیرا که نصب این شیشه ها امری حساس است و ریزه کاری های زیادی دارد و سهل انگاری در آن سبب می شود آسیب های مالی و حتی جسمی شکل بگیرد.

نکته‌ی دیگری که موقع نصب این نوع از شیشه ها باید رعایت کرد این است که در نصب شیشه سکوریت باید این نکته را در نظر گرفت که شیشه های سکوریت از لبه هایش آسیب پذیر است پس موقع نصب باید از چوب یا لاستیک به عنوان بخش های میانی کار به کار برد به این علت که شیشه های سکوریت به صورت مستقیم تحت تاثیر میخ و بخش های فلزی قرار نگیرند.

 

اقدامات نصب شیشه های سکوریت

شیشه های سکوریت و شیشه های معمولی چه تفاوتی دارند:

مهمترین تفاوت این شیشه ها استحکام و امنیت است.

در صورتی که این شیشه ها اندازه و ابعاد یکسانی دارند شیشه های سکوریت مقاومت بسیاری در مقابل ضربه و فشار خواهد داشت.

البته که به کار بردن از شیشه های سکوریت در نمای ساختمان ها و یا استفاده به عنوان یکی از مصالح اصلی موجب افزایش هزینه های تمام می شود ولی با توجه به اینکه حفظ ایمنی در ساختمان سازی از اهمیت بالایی برخوردار هستند صرف این هزینه با توجه به امنیت بیشتری که توسط شیشه های نشکن تامین می شود ارزش خواهد داشت.

نکته دیگری که در ارتباط با امنیت شیشه های سکوریت باید توجه کرد این است که در هنگامی که شیشه ها شکسته شوند به قطعات خیلی کوچک لبه های صیقلی تبدیل می شوند و این حالت نسبت به قطعات بزرگ با لبه های تیز و برنده ی حاصل از شکستن شیشه های معمولی، امنیت افراد را چندین برابر حفظ می کند.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *