استیند گلاس - بخش دوم

استیند گلاس – بخش دوم

در مقاله قبلی که قسمت پیش این مقاله به نام استیند گلاس بخش اول بود شما می توانید به راحتی این هنر را بشناسید و از آن ها استفاده کنید.

اگه بخواهیم از قسمت پیش خلاصه ای را مطرح کنیم می توان این گونه بیان کرد که شما می توانید کار با شیشه های رنگی را همراه با فلز در این هنر دیدنی مشاهده کنید.

در نقاط مختلف کشور های جهان این هنر هنوز که هنوز است استفاده می شود و شما نیز به راحتی می توانید آثاری که از گذشته نیز مانده است را مشاهده کنید.

از نمونه های این هنر می توان به موزه روشنایی فلوریدا توجه داشته باشید که پنجره ای استیند‌گلاس که اثر هنرمند معروف در این کار آن را خلق کرده است و این هنرمند کسی نیست جز لوئیس تیفانی که در کشور آمریکا هنر های او پراکنده شده است و از آن ها به خوبی محافظت می شود.

 

قبل از مطالعه ی این بخش ، بخش قبلی آنرا مطالعه کنید.

 

استیند گلاس – بخش دوم

کسب درآمد از استند گلس

این هنر را می توان یک هنر و صنعت در کنار یک دیگر نامید، و این هنر نیاز به این دارد که بتواند برای گسترش دادن هنر خود در جهان از مهاجرت استفاده کنید و این هنر را به بقیه افراد نشان دهد.

زمانی که شما از این هنر و صنعت استفاده می کنید و برای طراحی دکوراسیون داخلی استفاده می کنید باید بدانید که این هنر می تواند با مهارت ها وخلاقیت های شما هماهنگ شود و جذابیت خاص خود را داشته باشد.

زمانی که از قطعات و شیشه های رنگی و یا می توان این گونه بیان کرد که فلز را در کنار شیشه استفاده نمود می توان یک هنر زیبا همانند هنر های لوئیس تیفانی می توان به وجود آورد.

 

شیشه رنگی استیند گلس

 

مقاومت استیند گلاس ها

پنجره هایی که با این طرح و متریال ها ساخته می شوند باید برای آن ها مقاومت بالا را نیز در نظر بگیرید، و این را نیز در نظر داشته باشید که این پنجره برای چه فضایی استفاده می شود.

زمانی که می خواهید مقاومت پنجره ها را بررسی کنید باید این را در نظر داشته باشید که پنجره ها باید بتوانند در برابر باران، باد و حتی وزن خود پنجره بتوانند مقاومت داشته باشند.

اگر مقاومت پنجره ها به درستی بررسی شود و شما با رعایت اصول این کار را انجام داده باشید می توان گفت آن پنجره برای سالیان سال می تواند بدون مشکل کار کنند مانند هنر هایی که از گذشته به جای مانده است.

برای مثال پنجره هایی که در قرون وسطی با این طرح و سبک ساخته شده اند هنوز که هنوز است توانسته اند به کار خود ادامه دهند و مشکلی برای آن ها وجود نداشته باشد.

 

هنر تصویری در استند گلس

در اروپای غربی یکی از ویژگی هایی که از استیند گلاس ها استفاده می کنند این است می خواهند سخن خود را به همراه تصاویر بیان کنند و می توان این گونه بیان کرد که از هنر تصویری شیشه ها استفاده می کنند.

اگر شما فکر می کنید که که پنجره ها فقط برای این تعبیه شده اند که بتوانند نور را از محیط خارج به ساختمان راه دهند و یا این که فقط برای عبور نور از آن استفاده کنند بیاید بدانید که این اشتباه می باشد، و باید این را درک کنید که این دو مورد فقط برای اول این ماجرا می باشد.

به دلیل این که این پنجره ها از شیشه های رنگی ساخته شده اند باید بدانید که این شیشه ها می توانند نوری که به صورت یک رنگ از آن ها عبود می کند و به فضای داخلی راه پیدا می کند به رنگ های زیادی در می آید، که به همین دلیل این پنجره ها را دیوار روشن می نامند.

و شما می دانید زمانی که نام دیوار روشن به گوشتان می رسد منظور از آن پنجره هایی با سبک استیند گلاس ها می باشند.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *