اجرای درب پارتیشن شیشه ای

اجرای درب پارتیشن شیشه ای

هر یکی از انواع پارتیشن های شیشه ای را که شما می خرید دارای درب های گوناگون نیز می باشد.

 

اجرای درب پارتیشن شیشه ای

انواع درب های پارتیشن های شیشه ای با ویژگی هایشان آنها عبارت می باشند از:

  1. درب های بازشو

درب هایی که از مدل بازشو می باشند و در پارتیشن شیشه ای به کار برده می شوند دارای مزایای خیلی زیادی هستند که اجرا و نصب آنها با سیستم رولینگ انجام می شود.

دستگیره و قفل درب هایی که باید به روی آنها نصب شوند باید به صورت جداگانه اجرا بشوند و زیبایی بسیاری را در درب پدید آورند.

برای این که قفل را به روی این درب های پارتیشن های شیشه ای نصب و وصل کنند، باید درب وصل شده رو به دیوار باز و بسته شود.

 

بهترین موقع برای پارتیشن اداری

 

یکی از نکاتی که از اهمیت خیلی زیادی برخوردار می باشد و باید به آن دقت زیادی کرد این است که اگر دو طرف درب از جنس شیشه باشد نمی توان به روی آن قفل نصب کرد و تنها شیوه‌ای که برای نصب کردن قفل آن وجود دارد این است که قفل آن را روی زمین نصب کنند.

نهایت اندازه‌ی دری که به روی اینها قابل اجرا است باید ۱۰ سانت باشد.

  1. درب های لولایی

در سیستم درب های لولایی برای پارتیشن شیشه ای بیشترین اندازه دری که می توان از آن به کار برد ۱۲۰ سانت است.

درب های لولایی تا حدودی یک سیستم قدیمی می باشند و بیشتر درب هایی که قدیمی هستند از این سیستم به کار برده اند.

دو لایه کمری در این سیستم درها نصب می شود در آن قفل و دستگیره نیز به روی یکدیگر سوار می شوند و مزایای خیلی زیادی را به همراه دارد.

البته باید دانست که یکی از معایبی که برای این درب های پارتیشن شیشه ای وجود دارد این است که فضا را تا حدودی پر می کند، اما با این حال خیلی از افراد از این سیستم به کار می برند.

 

سرویس بهداشتی شیشه ای شفاف

 

پارتیشن

پارتیشن به معنی قسمت بندی و جداسازی می باشد. با به کار بردن از پارتیشن بندی می توان از فضای دلخواه استفاده بهینه کرد. به عنوان مثال فضاهای بزرگ را می توان به چند قسمت دسته بندی نمود و کارکردی گوناگون را در هر قسمتی صورت داد. از پارتیشن بندی در انواع فضاهای اداری و مسکونی و غیر مسکونی می توان به کار برد و با تفکیک فضا چندین فضای کاربری طراحی و تشکیل داد.

هر سیستمی که بتواند فضا را تقسیم بندی کند به آن پارتیشن گفته می شود. سیستم جدا کننده های کاذب که در حال حاضر با نام پارتیشن شناخته می شوند نوعی تجهیزات تقسیم بندی فضاهای داخلی محسوب می شوند که با قصد منظم کردن فضا و با پیش بینی خاصیت جابجایی طراحی و تولید می شوند.

پارتیشن اداری بر طبق احتیاجات و کاربرد آن در اداره ها و شرکت ها طراحی می شوند و به طور حتم علاوه بر کاربردی بودن پارتیشن های اداری به زیبایی های آن هم در طراحی دکوراسیون داخلی اداری توجه به خصوصی می شد. مدل پارتیشن اداری می تواند تاثیر خیلی زیادی بر دکوراسیون داخلی شرکت و محل کار شما بگذارد، اغلب مدل پارتیشن اداری برای حفظ نظم و آرامش زیاد کارمندان و هم کنترل ساده تر آنها استفاده نمود که با هزینه ای خوب و خاصیت جابه جایی گزینه ی خیلی خوبی برای رفع این نوع از احتیاجات می باشد.

در طراحی انواع پارتیشن های اداری می توان به کار بردن از اجسام شیشه ای و چوبی و فلزی را دید. که هر کدام بنا بر ضرورت و کاربرد آن انتخاب و طراحی می شوند. از جمله نکته های بارزی که می توان در به کار بردن از پارتیشن های اداری نام برد، ایجاد فضایی بدون تنش با دسترسی زیاد برای کارمندان است که از بزرگترین دلایل استفاده فراگیر از پارتیشن های اداری استمی باشد.

 

رایج ترین نوع پارتیشن

در ایجاد پارتیشن های اداری از متریال های گوناگونی به کار برده می شود. که هر پارتشن بسته به نوع مواد استفاده شده در آن نام گذاری شده است.

  1. پارتیشن بندی های شیشه ای
  2. پارتیشن بندی ام دی اف
  3. پارتیشن بندی پی وی سی
  4. پارتیشن شیشه و ام دی اف
  5. پارتیشن های ام دی اف با پروفیل آلومینیومی
  6. پارتیشن های شیشه ای با پروفیل آلومینیومی

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *