آینه یا پنجره ؟

آینه یا پنجره ؟

یکی از مسائل مهمی که می توانید از آن استفاده کنید این است که شما می توانند از آینه ها در هر قسمت از خانه استفاده کنید و مانند پنجره ها هر جای خانه نصب شوند.

همان طور که می دانید پنجره ها مسئولیت روشنایی خانه ها و فضای داخلی هر محیطی را بر عهده دارند برای همین شما می توانید از آینه ها برای روشنایی و تامین نور فضای داخلی خود استفاده کنید.

و این آین ها هستند که می توانید از آن ها استفاده کنید تا روشنایی اتاق و فضای داخلی را ارتقاع دهید و این به نوعی برای شما حکم پنجره ها را می کنند.

پنجره ها نیز برای شما این را فراهم می کند که می توانید نمای بیرون را مشاهده کنید یا به نوعی می توان بیان کرد که باعث دید شما از درون به بیرون می شود.

با این حال باید گفته شود که آینه ها نیز می توانند چنین کاری را برای شما فراهم کند و نمای پشت سر شما که شما نمی توانید ببینید را برای شما نشان می دهد.

 

آینه یا پنجره ؟

مزیت آینه ها به جای پنجره ها

یکی از مزیت هایی که می توان به آن اشاره نمود این می باشد که شما می توانید از آینه ها در هر خانه یا فضایی استفاده کنید ولی پنجره ها را نمی توانید.

یکی از نکات این است که شما زمانی می توانید از پنجره استفاده کنید فضای مقابل شما آزاد باشد تا به بیرون راه داشته باشد ولی زمانی که فضای شما چنین ویژگی را ندارد نمی توانید از پنجره ها استفاده کنید ولی شما می توانید در هر موقعیتی از آینه ها استفاده کنید.

زمانی که شما می خواهید آینه را نصب کنید بهترین گزینه این می باشد حتما موقعیت را ارزیابی کنید تا بدانید آیا محیط درستی را انتخاب کرده اید یا خیر.

 

شیشه ابزار خورده

 

استفاده از آینه ها

آینه هایی که در خانه ها به کار می روند هر کدام می توانند برای شما نقش و هدفی را داشته باشند ولی شما متوجه آن نشوید که این آینه ها چه کاری را انجام می دهند.

اگر شما در فضای داخلی با مشکل کم بود نور مواجه می باشید بهترین گزینه آینه ها می باشد و شما می توانید از آینه ها بهره ببرید، زیرا این آینه ها هستند که می توانند نور را در فضای داخلی افزایش دهید.

آینه ها سطحی شفاف و صیقلی دارند که می توانند به شما حس طراوت و تحرک و همچنین پویایی و بالا بردن روشنایی را به شما اهدا می کند و فضای داخلی شما را زیبا تر نشتان می دهد.

 

تغییرات با آینه

زمانی که شما می خواهید فضای داخلی خانه خود را تغییراتی دهید بهترین کار این است که از آینه ها استفاده کنید و شما می توانید از انواع آینه ها مانند آینه های آبی، آینه طلایی، آینه برنز و هر آینه ای که مد نظر شما می باشد انتخاب کنید و از آن ها استفاده کنید و به خانه خود نمای جدید و حس جدید دهید.

یکی از آینه هایی که شما می توانید از آن ها در هر موقعیتی استفاده کنید آینه های تراش خورده و آینه های دکوراتیو می باشند و این باعث می شود که خانه شما به چشم بیاید و شیک بودن آن زبان زد همه باشد.

یکی از ویژگی های فوق العاده موثر آینه ها این می باشد که شما می توانید از دیدگاه روانشناسی به آینه ها نگاه کنید و به این فکر کنید آینه ها می توانند انرژی مثبت را به بیننده دهد.

فرض کنید شما درون اتاق خود یک پنجره دارید و این پنجره روشنایی اتاق را فراهم می کند ولی زمانی که شما از آینه در آن اتاق استفاده می کنید باعث می شود که ویژگی های پنجره شما با وجود آینه دو برابر شود.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *