آینه های فروشگاه لباس

آینه های فروشگاه لباس

اگر توجه کرده باشید امروزه شما وارد هر فروشگاه و مغازه ای شوید می توانید آینه هایی با طرح ها و شکل های مختلف استفاده می کنند وشما می توانید از آن ها استفاده کنید تا ظاهر خود را زیبا کنید.

یکی از فروشگاه ها و مغازه هایی که از آینه های بزرگ و قدی استفاده می کنند فروشگاه های لباس می باشند که هم در درون اتاق پرو و هم بیرون اتاق پرو از آینه ها استفاده می شود.

زیرا زمانی که مشتری لباسی را به تن می کند به این فکر می کند که آیا این لباس به او می آید یا خیر و این در ذهن مشتری به وجود می آید که برای خرید اقدام کند.

 

آینه های فروشگاه لباس

به این نکته نیز باید توجه نمود که شما باید در اتاق پرو و یا کل فروشگاه از آینه های شفاف استفاده کنید زیرا زمانی که مشتری خود را در این آینه های مشاهده می کند باعث می شود حس خوب و بهتری به خود و لباس داشته باشد.

یکی از روانشناسی های مهم صاحب نظران این است که شما باید برای مشتری محیطی را فراهم کنید که مشتری به خرید کالا و لباس خود ترغیب شود و یکی از این راه حل ها آینه ها می باشد که شما می توانید با استفاده از آینه ها این کار را انجام دهید.

شما باید به این توجه داشته باشید که زمانی که یک آینه را انتخاب می کنید باید به محیط داخلی شما بیاید و برای این امر باید شما متراژ و همچنین دکوراسیون داخلی فروشگاه لباس خود را در نظر داشته باشید.

زمانی که شما آینه ای را انتخاب می کنید باید بدانید برای کدام قسمت از فروشگاه نیاز دارید برای درون اتاق پرو یا بیرون اتاق پرو.

بعضی از فروشگاه های لباس که متراژ بالایی را در اختیار دارند همیشه یکی از دیوار های داخلی را به عنوان آینه استفاده می کنند و بر روی دیوار از آینه دکوراتیو استفاده کرده و زیبا سازی را فراهم می کنند.

زمانی که شما می خواهید برای آینه های اتاق پرو آینه تهیه کنید بهترین گزینه آینه های ۴ میل می باشند و شما می توانید از قاب دور آن ها استفاده کنید چرا که این قاب ها به عنوان محافظ برای آینه ها عمل می کنند.

اگر شما می خواهید دور آینه را با برش طراحی و زیبا کنید بهترین گزینه برای این کار آینه های ۶ میل می باشند تا در برابر دستگاه برش مقاومت بیشتری داشته باشند.

 

انواع آینه های فروشگاه لباس

  • آینه قدی اتاق پرو
  • آینه اتاق پرو تراش خورده
  • آینه اتاق پرو با قاب
  • آینه اتاق پرو رنگی
  • آینه اتاق پرو هوشمند
  • آینه اتاق پرو با نورپردازی مخفی
  • آینه اتاق پرو ونیزی
  • آینه اتاق پرو سه بعدی
  • آینه اتاق پرو آنتیک

و بسیاری دیگر از آینه ها که شما می توانید از آن ها در هر فروشگاهی استفاده کنید و برای مشتری های خود جذابیت فروشگاه را نمایان کنید.

 

روش ساخت آینه ی پتینه

 

آینه اتاق پرو قدی

یکی از آینه هایی که هر روزه در فروشگاه های لباس کاربرد دارد آینه های قدی می باشند که همان طور از اسم آن ها مشخص می باشد شما می توانید از آن ها استفاده کنید تا کل ظاهر خود را یعنی از پایین تا بالا را مشاهده کنید.

در همه اتاق پرو ها از آینه های قدی استفاده می کنند و شما می توانید درون اتاق پرو ظاهر خود را به خوبی مشاهده کنید که آیا لباسی که به تن کرده اید به شما می آید یا خیر و بعد از آن تصمیم گیری کنید.

در اتاق پرو ها شما می توانید از آینه های ساده و طرح دار قدی استفاده کنید، این آینه ها در اصل ارتفاع بیشتر از ۱۵۰ سانتی متر و همچنین عرض کمتر از ۷۰ سانتی متر را دارا می باشند.

شما می توانید بسته به سلیقه و دکوراسیون داخلی فروشگاه خود آینه ای را انتخاب کنید که به دکوراسیون شما بیاید و از آن برای جذب مشتری نیز و ترغیب مشتری برای خرید استفاده کنید.

 

شیشه های ریلی میرال

 

آینه اتاق پرو با قاب

یکی دیگر از آینه هایی که در فروشگاه ها به کار برده می شود این است که شما می توانید از آینه های اتاق پرو همراه با قاب استفاده کنید، این قاب ها می توانند از جنس های مختلفی باشند مانند قاب استیل، چوبی و یا پی وی سی (PVC).

بسته به سلیقه صاحبان فروشگاه ها آن ها جنس قاب را انتخاب می کنند و آن ها را با آینه ها تزئین کرده و درون اتاق پرو به کار می برند.

در اتاق پرو ها اغلب از آینه هایی به ارتفاع ۱۸۰ سانتی مترو عرض حداقل ۵۰ سانتی متر استفاده می شود ولی اگر بخواهید از قاب آینه استفاده کنید باید از قاب با ضخامت ۵ سانتی متر استفاده کنید.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *