آینه های سفید

آینه های سفید

در این مقاله از گلس مدا ما سعی بر این داریم تا شما را با آینه های سفید آشنا کنیم.

در خرید آینه‌های سفید، آینه های سفید و کلا سفید در آینه ها باید دانست که هیچ یک از اصول پیروی نکنند.

رنگ سفید در آینه ها خیلی زیبا و شیک است و قطعا می توان از آن به عنوان رنگ پایه یاد کرد اما امکان دارد که به علت زودتر کثیف شدن یا به نوعی جلوه دادن آن کمتر استفاده می شود.

برای پاسخ به این مورد از طیف رنگ های گرم در کنار آینه های سفید به کار ببرید.

از آینه‌های سفید معمولا در اتاق خواب و پشت درب کمد دیواری به کار برد.

از دیگر ویژگی‌های این آینه‌ها می توان به بازتاب دسته نور و در نتیجه نورانی تر کردن محل نصب اشاره نمود و از آینه‌های سفید معمولا برای بزرگ تر و روشن تر جلوه دادن محیط و یا فضاهای کوچک به کار برد.

کلاً رنگ سفید، رنگ خیر محسوب می شود و حالت عرفانی و روحی زیبایی را به انسان می بخشد.

 

راه های پوشاندن شیشه ی پنجره

 

آینه های سفید

رنگ‌سفید در زندگی انسان ها و در آینه‌ها دارای قاعده و قانونی نمی باشد و همان‌گونه که زیبا و ساده و شیک هست، به همان راه هم امکان دارد سیاه بشود و نامناسب نشان بدهد.

این مورد آخری را که برایتان ذکر کردیم، بسیار مهم می باشد و البته امکان دارد که کمی بی احساس نیز جلوه بدهد، اما ما برای از بین بردن بی احساس آن از رنگ های دیگری در کنار آن می توان به کار برد که به نظر راه حل مناسبی برای از بین بردن بی روح بودن این آینه ها هست.

برای مثال اتاق هایی که یکدست سفید می باشند با این نوع آینه ها طرح دار می شوند و فضا و مکان را خیلی زیبا و یکنواخت می کند.

نهایتاً چنانچه اتاق خواب سفید نباشد می توان از آینه هایی که رنگ های ترکیبی در آنها استفاده شده است به کار برد.

خوب می توان برای این که دیوارهای روشن تری نیز داشته باشیم از رنگ زیبای شیری در کنار دیگر رنگ ها به کار برد که نمای زیباتر و بهتری را به خانه داد.

این هم درباره این رنگ مهم است که رنگ سفید چشم را به خطا می اندازد و می توان با تلاش فراوان از آن برای چیدمان زیباتر لوازم و وسائل منزل و روشن تر و نمایان تر کردن این لوازم به کار برد و به خصوص در فضاهایی که از نور ضعیفی برخوردار هستند، از این رنگ می توان برای روشن تر جلوه دادن آنها به کار برد.

 

آینه کاری در خانه های دلباز

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *