آینه دکوراتیو راهرو

آینه دکوراتیو راهرو ساختمان

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای مشاهده تصاویر پروژه ادامه ی این صفحه را دنبال کنید.

 

آینه دکوراتیو راهرو ساختمان

 

پروژه آینه کاری راهرو ساختمان

آینه کاری ها در انواع سنتی از زمان صفویان و در طرح های اسلیمی در دوران حکومت قاجار اجرا می شدند اما امروزه در انواع طرح های مختلف مطابق با سلیقه و دکوراسیون مد نظر مشتری صورت می پذیرند.

آینه ها با فاصله گرفتن از کاربردهای روزمره خود و ورود به صحنه های دکوراتیو موجب تغییرات شگرفی در معماری دکوراسیون های داخلی شدند به طوریکه تولیدات آینه های رنگی و دکوراتیو امروزه در سراسر دنیا به انجام می رسد و کشور ما نیز از این مهم دور نمانده و آینه های دکوراتیو تولیدات ایران در برابر همتایان آسیایی خود به حد مطلوبی رسیده است.

آینه کاری های دکوراتیو می تواند در هر جایی از جمله سقف مجتمع های اداری تجاری و هتل ها، دیوارهای ادارات، ستون های لابی ساختمان، به عنوان کاشی کاری های بین کابینتی و غیره اجرا شود.

یکی از مکان هایی که کمتر به تزئینات آن اهمیت داده می شود، راهرو ورودی ساختمان ها و آپارتمان ها می باشد که اتفاقا از اهمیت ویژه ای در جلوه ساختمان و سایر بخش های دکوراسیون برخوردار خواهد بود.

دکورایون ورودی ساختمان باید به صورتی طراحی شود که به افراد احساس نظم و شادی القا کند و در بدو ورود مهمان ها و ارباب رجوعان انرژی مثبتی نسبت به فضا به وجود آورد.

یکی از بهترین گزینه ها برای آراستن این ناحیه از ساختمان آینه های دکوراتیو هستند که ضمن ایجاد روشنایی بیشتر، راهروی ورودی را بزرگتر جلوه خواهد داد.

یکی از مزایای وجود آینه در قسمت راهروی ورودی، چک کردن آراستگی هر فرد در هنگام خروج از ساختمان می باشد که این مزیت مختص افراد ساکن ساختمان نبوده و هرکسی می تواند در هنگام ورود و خروج از آینه در قسمت ورودی بهره برد.

 

جمع بندی

آینه های دکوراتیو با توجه به طرح کلی دکوراسیون ساختمان در قسمت ورودی نیز نصب خواهند شد به طور مثال برای دکوراسیون های مدرن از آینه هایی با سبک مدرن و در رنگ مدنظر و هماهنگ با سایر بخش های ساختمان به مشتری ارائه می گردد.

آینه های زغالی در طراحی های دکوراسیون مدرن از محبوبیت زیادی برخوردارند که ضمن دکوراتیو بودن، این آینه ها از شفافیت بسیار مطلوبی برخوردارند و تصویر اجسام در آن ها به وضوح آِنه های معمولی خواهد بود بنابراین گزینه های مناسبی برای نصب در قسمت ورودی ساختمان ها می باشند.

آینه های کوچک در طرح های هندسی مختلف و یا آینه کاری های دیواری برای راهروهایی با عرض و طول کم مناسب هستند و از منظر فنگ شویی نیز در راهروهای کوچک استفاده از آینه موجب ایستایی انرژی در همان بخش خواهد شد.

آینه هایی در ابعاد بزرگ و عمودی قاب گرفته شده که به دیوار تکیه داده می شوند مناسب استفاده در راهروهایی با طول و عرض های زیاد که اغلب در ابعاد یک اتاق هستند، می باشند ضمن اینکه استفاده از یک میز چوبی و بالشتک هایی با رنگ های خنثی در مقابل آن ها دکوراسیون شما را به سمت طرح روستیک سوق می دهد.

استفاده از نیمکت های نشیمن در کنار جاکفشی و آینه های دیواری به شما کمک می کند تا دکوراسیون راهروی ورودی خود را به بهترین شکل طراحی و اجرا کنید.

 

آینه کاری دیوار راهرو به چه شکل انجام می شود؟

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *