پیشنهاد آینه در فضای داخلی - بخش سوم

چند پیشنهاد جذاب برای آینه در فضای داخلی – بخش سوم

ما در قسمت های یک و دو به تعدادی از ویژگی های مثبت آینه ها اشاره کردیم که شما می توانید از آن ها استفاده کنید و آن ها را در جایی مناسب نصب کنید.

شما باید بدانید که می خواهید آینه ای که سفارش دهید را در چه موقعیت و چه جایی از خانه و یا محل کار خود قرار دهید و بعد از این تصمیم شما می توانید آینه خود را در آن قسمت قرار دهید.

زمانی که شما آینه خود را انتخاب کردید و آن را سر جای خود قرار دادید باید به این توجه داشته باشید که آیا نیاز شما را بر طرف کرده است یا خیر.

 

قبل از مطالعه ی این بخش ، بخش اول و بخش دوم این مقاله را بخوانید.

 

چند پیشنهاد جذاب برای آینه در فضای داخلی – بخش سوم

ایجاد تقارن با آینه ها

زمانی که شما آینه خود را انتخاب می کنید و آن را در قسمتی که مد نظر می باشد نصب می کنید باید بدانید که بعد از نصب آینه به دیوار و آن مکان مورد قضاوت قرار می گیرد.

به همین دلیل یکی از پیشنهاداتی که نصاب های آینه به شما می کنند این است که آینه خود را سعی کنید بر روی یک دیوار مناسب نصب کنید و آن دیوار از نظر موقعیت و زیبایی بهترین جایگاه را در خانه داشته باشد.

اگر فضای داخلیشما بزرگ و دارای پنجره می باشد و در دو طرف پنجره دیوار وجود دارد و یا حتی در دو طرف یک درب ورودی دیوار وجود داشته باشد بهترین گزینه این می باشد که حس هماهنگی و تعادل را به وجود آورید.

زمانی که شما آینه ها را به دیوار متصل می کنید باید بدانید که این آینه ها هستند که تعیین می کنند که سلیقه شما منظم یا نا منظم می باشد.

 

قفسه های شیشه ای معتدل

 

استفاده از آینه به عنوان دکوراسیون

اگر می خواهید یک تغییر اساسی به خانه یا فروشگاه و یا شرکت خود دهید می توان این گونه بیان کرد که شما می توانید از مجموعه ای از آینه ها استفاده کنید.

در خانه های امروزی با سبک های مدرن و کلاسیک از انواع آینه ها بر روی دیوار ها استفاده می کنند و یکی از این آینه ها، آینه دکوراتیو می باشد که یکی از دیوار ها را به کل از آن خود می کند، و به آن روح می دهد.

یا این که شما می توانید از چندین آینه به صورت مجموعه استفاده کنید هم می توانند آینه ها یک مدل و یک طرح باشند و یا می توانند با طرح های مختلف و طرح های مختلف در کنار یک دیگر استفاده کنند، که این بسته به سلیقه شما می باشد.

یا این که شما می توانید یک آینه بزرگ را انتخاب کنید و آن را با طرح ها و نقش های زیبا تزئین کنید، مانند آینه های برش خورده، آینه طرح دار که نمونه های خیلی زیبایی برای هر خانه ای می باشند.

 

آینه و استفاده از نور خورشید

یکی از نکاتی که باید به آن اشاره نمود این است که آینه فقط برای نصب شدن در خانه ها نمی باشد.

شما می توانید از آینه ها این استفاده را داشته باشید که آن ها نور بیرونی را منعکس کنند، مانند انعکاس نور از یک تراس شمالی و یا یک باغ که بیرون از خانه قرار دارد.

همه شما در این روز ها در محیط شهری زندگی می کنید که مد دانید از باغ ها و تراس های پر گل خبری نمی باشد برای همین می توان این گونه بیان کرد که از آینه برای این کار استفاده می کنید که یتوان از افق بیرون استفاده کنید.

زمانی که شما درون باغ خود از آینه استفاده می کنید می توانید به این نتیجه برسید که می توانید با استفاده از آینه ها حیوانات بیون از خانه و یا حیات وحش را مشاهده کنید.

یکی از کار هایی که آینه انجام می دهند این است که آینه می تواند مناظر بی نظیر را که طبیعی می باشند را در خود منعکس کند و این باعث می شود که چشم شما را فریب دهد و شما حس کنید آن محیط و فضا برای شما بزرگ می باشد.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *