پیشنهاد آینه در فضای داخلی - بخش دوم

چند پیشنهاد جذاب برای آینه در فضای داخلی – بخش دوم

در بخش دوم این قسمت اطلاعات بیشتری در ارتباط با آینه در فضای داخلی بخوانید.

همراه ما باشید.

 

قبل از مطالعه ی این بخش ، بخش اول  این مقاله را بخوانید.

 

چند پیشنهاد جذاب برای آینه در فضای داخلی – بخش دوم

تبدیل آینه به پنجره

اگر اتاق شما دارای پنجره می باشد و در کنار آن ها از آینه ها استفاده می کنید باعث می شود که اتاق شما روشن تر و دلباز تر دیده شوند.

شما می توانید از قاب های سنتی برای آینه های خود استفاده کنید تا بیشتر از قبل شبیه پنجره های اتاق شما بشوند و اگر دکوراسیون اتاق شما مدرن یا کلاسیک می باشد می توانید از سبکی که می خواهید برای انتخاب قاب ها استفاده کنید.

حتی شما می توانید زمانی که آینه ها را بر روی دیوار قرار می دهید از پرده استفاده کنید زیرا شما با این کار باعث می شوید که فردی که وارد اتاق شما می شود را کنجکاو کند که آیا پنجره ای در پشت پرده قرار دارد یا خیر.

ولی شما نیز می دانید که زمانی که شما از آینه در موقعیت پنجره استفاده می کنید باعث می شود که اتاق کوچک شما به اتاق بزرگ تر تبدیل شود، و اگر اتاق شما بزرگ باشد آینه ها مسئولیت فراهم کردن نور را برای اتاق شما را به عهده دارند.

 

وجود آینه ها در گوشه های تاریک

در برخی از قسمت های فضای داخلی اگر دقت کرده باشید می دانید که شما داری نور کمی در این قسمت ها می باشید برای همین باید نور آن قسمت ها را افزایش دهید.

و همان طور که در قسما اول این مقاله گفته شد آینه ها می توانند محیط داخلی را پر نور تر کنند و روشنایی فضا را چند برابر سازند.

به همین دلیل می توانید در قسمت های تاریک خانه و یا حتی گوشه هایی که نور به آن ها نمی رسد می توان از آینه ها استفاده نمود و آن قسمت ها را روشن تر کرد.

 

انواع آینه ها

یکی از ویژگی های مثبتی که آینه ها می توانند داشته باشند این است که شما می توانید بسته به سلیقه خود از انواع شکل های مختلف آینه ها استفاده کنید.

شما می توانید آینه هایی با طرح ها و شکل های مختلف مانند گرد، مربع و یا حتی آینه آبی، آینه برنز و از این قبیل آینه ها استفاده کنید.

هر اتاقی را شما می توانید به سبک و سلیقه خود طراحی کنید و باید بدانید که می توانید برای آینه ها نیز از همین روش استفاده کنید و نسبت به سبک خود آن را انتخاب کنید.

زمانی که شما از سبک ماسب برای آینه ها استفاده می کنید می توانید زیبایی اتاق را چند برابر کنید زیرا وجود هماهنگی بین اتاق و آینه بسیار گزینه خوبی می باشد.

 

نرده های هندریل شیشه ای

 

آینه ها برای دو برابر شدن فضا

زمانی که شما درون اتاق خود از یک آینه استفاده می کنید می توان این گونه بیان کرد که این آینه باعث می شود که اتاق شما یک لحظه هم که شده اتاق شما را بزرگ نشان دهد.

شاید شما یک اتاق کوچک بدون آینه را داشته باشید و برای شما جذابیتی نداشته باشد ولی زمانی که شما از آینه استفاده می کنید این اتاق ناخداگاه به شما جذابیت و زیبایی را می دهد بدون این که شما متوجه چیزی شوید.

برای مثال می توان این گونه بیان کرد که شما می توانید با استفاده از یک یا چند آینه یک انباری ساده را به یک اتاق کار تبدیل کنید و از آن برای کار نیز استفاده کنید.

زمانی که شما آینه ای را که انتخاب کرده اید را به بزرگ ترین دیوار اتاق متصل می کنید و یا از آینه دکوراتیو استفاده می کنید و یکی از دیوار ها را به کل مختص آینه قرار می دهید به این نتیجه می توان رسید که شما می توانید انعکاس اتاق را درون آینه ببینید و اتاق برای شما بزرگ تر از قبل دیده شود.

 

بعد از مطالعه ی این بخش ، بخش سوم این مقاله را بخوانید.

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *