پیشنهاد آینه در فضای داخلی - بخش اول

چند پیشنهاد جذاب برای آینه در فضای داخلی – بخش اول

یکی از زیبا ترین جملاتی که می توان برای آینه ها به کار برد این است که آینه ها سلاح مخفی در هر دکوراسیون و فضای داخلی و یا خارجی به حساب می آیند.

آینه ها فقط برای مشاهده ظاهر شما استفاده نمی شوند بلکه شما می توانید از آن ها استفاده های زیادی داشته باشید و می توانید از آینه ها برای زیبا نشان دادن محیط داخلی و همچنین تقویت نور در فضا استفاده کنید.

زمانی که شما از آینه ها استفاده می کنید می توانید حس خوب و بی نظیری را وارد محیط و فضای داخلی کنید، زمانی که نور به سطح آینه ها می تابد باعث می شود شما از بازتاب نور لذت ببرید.

یکی از شگفتی هایی که آینه ها می توانند داشته باشند این است که شما با اضافه کردن یک آینه به یک محیط می توانید آن فضا را به کلی دگرگون کنید و آینه ها تاثیر به سزایی در این تغییر داشته باشد.

 

چند پیشنهاد جذاب برای آینه در فضای داخلی – بخش اول

استفاده از آینه برای روشن شدن محیط

اگر شما محیطی تاریک دارید بهترین گزینه استفاده از آینه ها می باشد و شما می توانید یک آینه را در کنار پنجره و یا در رو به روی پنجره قرار دهید تا به محیط شما نور را هدیه دهد و نور اتاق شما بیشتر از قبل شود.

آینه ها این گونه عمل می کنند که می توانند هر نوری که به سطح آن ها برخورد می کند را در خود جذب کنند و آن را به سرعت بازتاب و یا منعکس کند.

این را در نظر داشته باشید که آینه و آینه کاری هر چه بزرگ تر باشد شما می توانید از نور بیشتری استفاده کنید تا اتاق و یا فضای داخلی خود را روشن تر کنید.

یکی از مواردی که می توان به آن اشاره نمود این است که آینه ها می توانند منابع نوری شما را دو برابر کنند و شما می توانید از آن ها استفاده کنید.

زمانی است که شما در فضای داخلی از پنجره محروم هستید برای همین شما باز هم می توانید از آینه ها استفاده کنید، به این توجه داشته باشید که می توانید آینه ها را در کنار نور مصنوعی یا همان لامپ ها قرار دهید.

 

کاربردهای اصلی شیشه رنگی

 

افزایش محیط داخلی با آینه ها

یکی از راه حل های بزرگ تر نشان دادن اتاق ها و یا هر قسمت از خانه شما می توانید از آینه ها استفاده کنید، این راه حل به شما کمک می کند که چشم را فریب دهید.

زمانی که شما از آینه ها استفاده می کنید همان طور گفته شد باعث فریب خوردن چشم می شود و شما می توانید از خطای دید استفاده کنید و اتاق را بزرگ تر و یا حتی کوچک تر نشان دهید.

این را در نظر داشته باشید که زمانی که شما از آینه درون اتاق استفاده می کنید کسی که وارد اتاق و یا فضای داخلی می شود احساس کند که آن جا بزرگ می باشد.

 

آینه و نقطه مرکزی

همیشه شما نقطه مرکزی خانه را بر این می دانید که یک شومینه و یا دیوار گچبری شده دور مبلمان ها وجود داشته باشد ولی زمانی که شما از این دو مورد استفاده نمی کنید بهترین انتخاب آینه ها می باشند که شما می توانید از آن ها استفاده کنید.

این را در نظر داشته باشید که در خانه هایی که از شومینه استفاده می شود کنار شومینه ها از آینه نیز استفاده می کنند تا بتوانند نقش مرکزیت خانه را فراهم کنند.

درواقع شما می توانید از یک آینه استفاده کنید تا بتوانید این هدف خود را برسانید و بهترین کار در این موقعیت این می باشد که از قاب های تزئین شده استفاده شود که کار بسیار مطلوبی می باشد.

زمانی که شما از آینه ها به جای قاب عکس ها و تابلو های نقاشی استفاده می کنید خود آینه ها نیز به عنوان یک هنر شناخته می شوند و تابلو های خیره کننده می شوند.

 

بعد از مطالعه ی این بخش ، بخش دوم و بخش سوم این مقاله را بخوانید.

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *