آینه جورچین

آینه جورچین

این جور که از مطالب و منابع به جای مانده از گذشته مشخص می باشد باید گفت که از سال ۱۹۷۰ تا کنون دنیا توانسته از آینه ها استفاده کند که این آینه ها توانستند در قسمت های مختلف هر مکانی نصب شوند و از آن ها استفاده شوند.

زمانی که شما جلوی آینه قرار می گیرید می توانید ظاهر خود را درون آن ها ببینید و اگر نقص یا مشکلی در ظاهر خود وجود داشته باشد را بر طرف کنید، مانند درست کردن لباس ها.

به این نکته توجه کرده اید که اگر در فضای داخلی خانه و یا محل کار خود آینه نداشته باشید همیشه احساس می کنید مشکلی وجود دارد و نبود این وسیله برای شما مشکل به پا می کند.

پس به همین دلیل شما می توانید این را در نظر داشته باشید که در خانه های مدرن همیشه حداقل یک آینه تعبیه شده است و شما دیگر خانه ای را نمی توانید پیدا کنید که در آن آینه وجود نداشته باشد.

 

آینه جورچین

شکل ظاهری آینه های جورچین

همان طور که می دانید امروزه معماران و طراحان بر این تلاش هستند که بتوانند آینه هایی با شکل، رنگ آمیزی و ابعاد جدید و خلاقانه را وارد عرصه طراحی خانه ها کنند.

شما می توانید با ایده پردازی برای آینه کاری این کار را انجام دهید و از آن ها در برای زیبا سازی و جلوه دادن به فضای داخلی استفاده کنید.

کلمه جورچین باعث می شود که یاد بازی های کودکانه خود بیافتید و از آن ها یادتان بیاید که این آینه ها نیز به همین صورت نیز طراحی شده است.

کلمه جورچین می تواند برای این آینه ها مناسب باشد و این تشابه برای آن ها بسیار مناسب و به جا می باشد.

این آینه ها همان طور که از اسم آن ها مشخص می باشد همانند جورچین کنار یک دیگر قرار می گیرند و شما می توانید شکلی که می خواهید را درست کنید این آینه ها به شکل های مستطیل، مربع و لوزی نیز تولید می شوند.

 

نحوه عملکرد شیشه هوشمند

 

قابلیت آینه های جورچین

یکی از قابلیت هاییکه این آینه ها دارا می باشند این است که شما می توانید یک مسیر مانند مسیر آشپزخانه تا اتاق پذیرایی را با این آینه ها دکوراسیون کنید.

اگر شما در خانه هایی با دکوراسیون مدرن زندگی می کنید می توانید از این طرح و سبک آینه کاری استفاده کنید و آینه ها را به شکلی که علاقه دارید کنار یک دیگر طراحی کنید.

زمانی که شما از آینه های جورچین بر روی دیوار ها استفاده می کنید این را در نظر داشته باشید که این سبک آشپزخانه شما را به سبک مدرن نیز تبدیل می کند.

یکی از قابلیت هایی که آینه های جورچین می توانند داشته باشند این است که شما می توانید از این آینه ها برای ورودی خانه و راهرو ها استفاده کنید، در این قسمت همیشه می تواند بهترین تاثیر را در دکوراسیون داشته باشد.

یکی از کار هایی که هنر آینه کاری می تواند انجام دهد می تواند به خانه شما این کمک را بکند بتوانید خانه خود را لوکس و لاکچری نشان دهید.

 

علت شکستن شیشه های سکوریت

 

مراحل آماره سازی آینه کاری جورچین

در اولین مرحله از تولید آینه های جورچین باید این را در نظر داشته باشید که می خواهید آینه شما به چه شکلی باشد، این آینه ها به شکل های مستطیل، مربع و لوزی ساخته می شوند.

در مرحله بعد زمانی که شما طرح خود را انتخاب کرده اید می توانید آن را نیز برش دهید و و بعد از برش شما می توانید به صورت منظم و یا نامنظم بسته به سلیقه خود از آن استفاده کنید.

زمانی که نامنظم گفته می شود می توانید به این توجه داشته باشید که می توانید این آینه هایی که برش داده شده را به صورت نامنظم و در هم بر روی دیوار نصب کنید.

به همین دلیل این آینه ها را به نام آینه جورچین نامیده اند زیرا شما می توانید بسته به سلیقه خود آن ها را نصب کنید.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *