آینه برنز در آپارتمان

آینه برنز در آپارتمان

آینه ها در انواع مختلف و در کاربردهای متنوعی در منازل و محل های کار مورد استفاده قرار می گیردند.

در گذشته آینه ها را از صیقل دادن سطوح فلزات سختی مانند مس بدست می آوردند اما با پیشرفت صنایع آینه امروزه آینه ها را با رنگ ها و طرح های مختلفی شاهد هستیم.

آینه های رنگی از طرفداران زیادی برخوردارند چرا که در ترکیب و هماهنگی رنگ ها میان وسایل اساسی و دکوراتیو دکوراسیون انتخاب ها و گزینه های مناسبی وجود خواهد داشت.

آینه های برنزی یکی از انواع آینه های رنگی دکوراتیو میباشد که مثل همه آینه های رنگی دیگر از طرفداران خاص خود برخوردار می باشد.

 

آینه برنز در آپارتمان

آینه برنزی

آینه هایی در تناژ رنگی قرمز مایل به طلایی با جلوه ای کاملا لوکس و منحصر به فرد، در قالب آینه های برنز به بازار معرفی شدند.

این آینه ها در ابتدا تنها توجه طرفداران دکوراسیون های کلاسیک را به خود جلب کردند چرا که فضایی مربوط به دهه ۸۰ میلادی را به ارمغان می آوردند.

رفته رفته با تراش کاری ها و طراحی های مختلف و متفاوتی که در آینه کاری این آینه ها صورت پذیرفت، این آینه ها مورد قبول طرفداران سبک های مدرن نیز قرار گرفتند.

این آینه ها با طرح های مختلفی قابل اجرا هستند که به بخشی از این طرح ها در زیر اشاره خواهیم داشت:

با استفاده از آینه های برنزی می توان محیطی  گرم و دنج را به ارمغان آورد و فضایی دلنشین برای دورهمی های خانوادگی تشکیل داد.

آینه های دکوراتیو  در اصل با بازتاب نور به بزرگتر جلوه کردن فضا کمک خواهند کرد که این امر در آینه های برنزی به دلیل شفافیت بالای آن ها، پر رنگتر از آینه های دیگر قابل اجراست.

آینه های برنزاز وضوح تصویر کاملا مطلوبی برخوردارند که این امر امکان این را می دهد که در تمام بخش ها از جمله حمام و سرویس های بهداشتی، اتاق ها و راهرو های ورودی از آن ها استفاده کرد.

 

روش تولید شیشه های رنگی

 

آینه برنزی در خانه

از این آینه ها در تمام نقاط یک آپارتمان با کاربردهای متفاوتی می توان بهره برد.

آینه های برنزی همانطور که گفته شد به علت وضوح تصویر مطلوب در آن ها، مناسب اجرا در حمام و سرویس های بهداشتی هستند که در این مکان ها نیز می توان با نصب آینه ها در اشکال مختلف فضایی منحصر به فرد را بوجود آورد.

آینه های برنزی در قالب جام های بزرگ و قدی به عنوان نمای درب کمد و همچنین در اشکال هندسی در این امر می توانند مورد استفاده قرار گیرند.

بهره گیری از اشکال مختلف آینه کاری در اتاق های پذیرایی و فضای غذاخوری نیز می تواند به بزرگتر جلوه کردن محیط و گرم تر شدن جمع کمک شایانی کند.

آینه کاری های آینه برنزی را نیز می توان در قالب آینه دکوراتیو در راهرو استفاده کرد.

آینه های برنزی رنگ گرم و بازتاب نوری گرم تری را در فضا ایجاد خواهند کرد که این امر موجب لوکس تر جلوه کردن فضا ضمن دلنشینی آن می شود.

قرار گیری آینه ها در مقابل پنجره ها با بازتاب تصویر فضای بیرون به داخل منزل شما، به افزایش انرژی شما کمک خواهد کرد.

در حقیقت استفاده از آینه های دکوراتیو به افزایش انرژی و جنب و جوش شما کمک خواهد کرد چرا که بازتاب نور و تصاویر مناسب در آینه ها با ایجاد جلوه بصری به انگیزه و افزایش انرژی افراد کمک خواهد کرد.

 

نقش آینه برنزی در دکوراسیون منزل

 

آینه های برنز

هنر دکوراسیون امروزه با به کار بردن از المان های قدیمی اقدام به ایجاد عنصرهای بصری جذابی در دکوراسیون داخلی کرده است. به کار بردن از آینه های برنز در دکوراسیون داخلی یکی از آن المان ها می باشد. آینه های برنز با ایجاد یک ظاهر شیک و جذاب سبب بزرگ تر و دلبازتر شدن فضا شده و علاوه بر آن خاصیت مچ شدن با هر طرح و دیزاینی را هم دارا می باشد. رنگ برنز هم مثل رنگ طلایی یکی از رنگ های متالیک می باشد که چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند. رنگ های متالیک با ایجاد فضاهای لوکس خواص زیادی برای به کار بردن در دکوراسیون داخلی را دارند.

 

کاربرد رنگ برنز در دکوراسیون داخلی

رنگ برنز در کنار رنگ نقره ای و طلایی به عنوان رنگ های متالیک است که این رنگ به رنگ های کلاسیک و آنتیک هم مشهور شده است. رنگ برنز خاصیت زیادی در نقش پذیری دکوراسیون دارد. رنگ برنز علاوه بر داشتن جلوه خاص دارای ظاهری لوکس است که این به دلیل آنتیک بودن می باشد. به کار بردن از رنگ برنز نه فقط در آینه های دکوراتیو که در دیگر المان های دکور هم می ‌تواند سبب جذابیت فضا بشود. رنگ برنز رنگی میان قهوه ای و طلایی می باشد که می توان با این دو ترکیب، رنگی جذابی را ایجاد کرد.

 

تاریخچه آینه های برنز

به کار بردن از فلز برنز برای تولید آینه در هزاران سال پیش رواج پیدا کرده است. صنعتگران با به کار بردن از قانون بازتاب نور در سطح های صاف و صیقلی در هزاران سال قبل اقدام به تولید آینه هایی از جنس فلز کردند. یکی از فلزات معروف در قدیم فلز برنز می باشد که به عنوان نخستین فلز قابل استخراج معروف شده است و حتی یکی از اعصار تاریخی به نام عصر برنز یا همان عصر مفرغ گفته می شود.

 

جمع بندی

آینه های دکوراتیو المان های مناسبی برای ایجاد فضایی بهتر جهت تمرکز، افزایش انگیزه و انرژی، ایجاد فضایی دلنشین و لوکس و.. خواهند بود.

استفاده از آینه های دکوراتیو رنگی در رنگ  های گرم و شفافیت، می تواند در بزرگتر جلوه کردن فضا، بازتاب نور به طور مطلوب و انتشار تصاویر مناسب کمک می کنند.

آینه های برنزی از وضوح تصویری مطلوبی برخوردارند و مناسب استفاده در اتاق ها و سرویس های بهداشتی منازل نیز هستند.

آینه های برنزی در طرح های مختلفی در اتاق های پذیرایی و غذاخوری می توانند آینه کاری شوند و فضای گرم و دنج در دورهمی ها و مهمانی ها را ایجاد کنند.

آینه های برنزی از طیف رنگی قهوه ای و قرمز مایل به طلایی تشکیل شدند که این امر موجب گرم تر شدن فضای منزل تان خواهد شد.

 

نظرات خود را در ارتباط با مقاله ی آینه برنز در آپارتمان بنویسید.

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *