آسمان مجازی

آسمان مجازی

با پیشرفت در فناوری زندگی انسان به قدری امروزی شد که دیگر خبری از مکان های آرامش بخش در آن نیست مکان هایی مانند آسمان آبی و آسمان ستاره باران و درختان سرسبز و دریای بیکران، از این رو انسان سعی می کند تا این فضاها را در خانه خود به شیوه ای جدید نمایش دهد.

متخصصان در حوزه‌ی دکوراسیون با احساس نیاز انسان به دنبال راهی برای آشتی دادن دوباره انسان با طبیعت بوده است و بالاخره توانست با به کار بردن از شیشه این فضاها را به دکوراسیون داخلی داخل کند.

یکی از این المان‌ها به اسم آسمان مجازی است که تجسمی از آسمان در طرح‌ های گوناگون مثل آسمان آبی با ابرهای سفید یا آسمان شب با درخشش ستارگان هست.

در این مقاله می خواهیم شما را با آسمان های مجازی و انواع آنها آشنا کنیم.

 

آسمان مجازی

آسمان مجازی یا همان سقف های کاذب نورانی طرحدار، یک جعبه مستطیلی شکل هستند که تصویری از آسمان آبی و آسمان شب و ابرهای در حال حرکت و … در آن را نمایان می کند.

این جعبه از شیشه‌ های طرحدار ایجاد شده است که پشت آنها با به کار بردن از لامپ ‌های ال ای دی نورپردازی می شود.

آسمان مجازی یا همان سقف های کاذب نورانی یک سقف پویا است که می‌تواند تحول بزرگی را در فضاهای داخلی به ویژه اتاق‌های نشیمن و پذیرایی و اتاق خواب و اتاق کار و دفاتر اداری  … تشکیل داد.

 

انواع آسمان مجازی

اجرای سقف به نوع آسمان‌مجازی به دو صورت امکان پذیر است، آسمان‌مجازی با به کار بردن از شیشه‌ های چاپی و آسمان‌مجازی با به کار بردن از نوآوری، سقف کشسان که با استفاده از مواد پلیمری اجرا می شوند.

آسمان‌مجازی شیشه ای است از سه قسمت اصلی ایجاد شده، این آسمان ها شامل قسمت نورپردازی که در بردارنده لامپ‌ ها می‌ شود، بخش سقف کاذب که مستطیل شکل است و تایل‌ها بر روی آنها نصب می ‌شوند و بخش تایل با طرح آسمان که تصویر روی آن با به کار بردن از نورپردازی، پویا می‌ شوند.

یکی از مهمترین قسمت های آسمان مجازی نورپردازی است که در اشکال متفاوتی اجرا می ‌شوند.

 

پیشنهاد نویسنده : آینه های بک لایت

 

اندازه های آسمان مجازی

اندازه های آسمان‌مجازی بستگی به سقف و مقدار فضایی که آنها دارد.

برای اجرای این آسمان لازم به تایل‌ها شیشه ای هست که این تایل‌ ها در اندازه های گوناگونی اجرا می‌شود اما استانداردترین حالت‌ این آسمان ها ۶۰ در ۶۰ سانتی متر یا ۶۰ در ۱۲۰ سانتی متر می باشند.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *